Cardano, Cosmos, Dogecoin Fiyat Analizi

Cardano, 0.367 $ ‘ın üzerine çıkamadı, ancak mumlar 20-SMA ve 50-SMA değerlerinin üzerinde kaldıkça genel trend hala yükseldi. Cosmos, anlık direncine yakın işlem gördü ve göstergeler yükseliş sinyallerini yakarken yukarı doğru bir kırılma olasılığını gösterdi. Dogecoin, kayıplarını 0,024 dolara düşürdü ve grafiklerde çıngırak olması bekleniyordu.

Cardano [ADA]

Boğalar güçlü direnç seviyesini geçemediği için Cardano’nun fiyatı bir kez daha 0,347 dolardan reddedildi. Mevcut fiyat hareketi, sermayenin kripto para biriminden uzaklaştığını gösteren Chaikin Para Akışı tarafından vurgulandı.

Sermaye çıkışlarına rağmen, mum çubuklarının 20-SMA (mavi) ve 50-SMA’nın (sarı) üzerine çıkmasıyla ADA’nın yükseliş trendine devam etmesi bekleniyor. Yükseliş trendi, son 30 günde% 100’ün üzerinde güçlü getirilerle de karakterize edildi. Dahası, kısa vadeli yükseliş trendi, Yeşil çubukların uzunluğu yarım çizginin üzerine çıkarken Müthiş Osilatör tarafından desteklendi.

ATOM

Geçtiğimiz yedi gün, Cosmos için çok değişken geçti. 8.6 dolarlık direnç, ADA’yı defalarca reddetmişti ve alıcılar, her durumda farklı destek seviyelerinde fiyatları yükseltmek için mücadele etmek zorunda kaldı. Yazım sırasında, fiyat bir kez daha yukarıda belirtilen direnç işaretine yakın işlem gördü.

MACD’nin hızlı hareket eden çizgisi, sinyal çizgisinin oldukça üstüne sıçradı ve bu da ATOM’un bu sefer istenen direnç işaretinin üzerine çıkabileceğini düşündürdü. Stokastik RSI aşırı alım bölgesinde işlem görmesine rağmen, düşüş eğilimi yakın değildi ve ATOM tersine dönmeden önce üst bölgede birkaç seans işlem yapabilir. 8.6 $ fiyatı tekrar reddederse, önümüzdeki seanslarda bir miktar yatay hareket beklenebilir.

Dogecoin [DOGE]

Dogecoin, satış baskısının fiyatı yükseltmeye devam etmesiyle dünden bu yana% 13’ün üzerinde düştü. Ticaret hacmi, son 24 saatte% 50’nin üzerinde düşüşle 6 milyar dolara indi. Düşük ticaret hacmi, Bollinger Bantlarının genişliği ile desteklenen DOGE için oldukça değişken bir pazar olduğunu da gösterdi.

Bununla birlikte, DOGE, boğalar kripto para biriminin grafiklerde aşağı doğru hareketini durdurduğu için 0,024 dolarlık yeni bir destek seviyesi bulmuş olabilir. İlerlerken, DOGE, momentum her iki tarafa da güçlü bir şekilde kaymazsa, 0,038 ila 0,024 dolar arasında ihtiyatlı bir şekilde işlem yapabilir. Bağıl Güç Endeksi, endeksin nötr bölgede yatay kalmasıyla benzer hissetti.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 33.652.00 $ ‘dan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!