Cardano, Chainlink, Filecoin Fiyat Analizi: 28 Mart

Cardano bir aralıkta işlem yaptı ve bu aralığın orta noktasına yaklaştı. Chainlink biraz yükseldi ve Filecoin 122 doların altına düşerse 101 dolara düşebilir.

Cardano [ADA]

Cardano, 1 ila 1,47 dolar arasında değişen bir aralıkta işlem yapmaya devam etti. Bu aralığın orta noktası 1.23 $ ‘dır ve ADA boğaları için önemli bir kısa vadeli bölgedir. ADA’nın arkasında 1,04 $ ‘dan 1,25 $’ a yükseliş ivmesi vardı, ancak orada bir miktar satış baskısıyla karşılaştı ve 1,18 $ ‘a düştü.

Kayıp bitcoin konusunda endişelenmeyin! 100’den fazla ucuz kripto para birimini güvenle satın almak için tıklayın ve üye olun!

Chaikin Para Akışı alıcılar ve satıcılar arasında bir denge gösterirken, Yönlü Hareket Endeksi hem ADX (sarı) hem de + DI (mavi) 20’nin üzerinde, ancak çok az.

Yükseliş senaryosunun gelişmesi için, ADA’nın önümüzdeki 48 saat içinde ortalamanın üzerinde işlem hacminde 1,23 doları aşması gerekir; bu, ADA’nın önümüzdeki birkaç gün içinde 1.48 $ ‘a tırmanma olasılığını açacak. Ret, muhtemelen ADA’nın 1,02 dolara düştüğünü görecektir.

Cardano (ADA) fiyatı şu anda 1.19 dolar seviyesinde.

 

Zincir bağlantı [LINK]

 

Chainlink, eski tedarik bölgesini geçti ve tekrar yükselmeden önce kısa bir süre 26.7 $ seviyesinin altına düştü. RSI ayrıca nötr 50’nin üzerine çıktı ve hafif bir yükseliş trendi olarak yorumlanan 56 değerine sahipti.

LINK’in geçmesi gereken 27,5 $ seviyesinin yakınında bir direnç var. Bunu önümüzdeki birkaç saat içinde yapmamak, LINK’in 26 dolara düşebileceği anlamına gelir.

Chainlink (LINK) fiyatı şu anda 26,88 dolar seviyesinde.

 

Filecoin [FIL]

1 saatlik grafik, 122-138 $ aralığında FIL için kısa vadeli bir konsolidasyon olasılığını vurgulamak için seçildi. Daha önceki bir analiz, bu daha derin düzelmenin gerçekleşmemesi gerektiğini ve henüz gerçekleşmediğini gösteren bir düşüş farklılığı kaydetti.

118 dolar civarında bir talep bölgesi var, ancak 122 doların altına bir düşüş FIL’in 104 dolara geri çekilmesini sağlayabilir. MACD, yükseliş momentumunun düştüğünü ve sıfır çizgisinin altından geçmenin daha fazla güney hareketini tetikleyebileceğini gösterdi.

Sonuç olarak, bir kafa derisi tüccarı, kısa vadeli aralığın sınırlarını 122-138 $ olarak değiştirmeye çalışabilir. Daha uzun vadeli bir tüccar, ya 139.6 $ ‘lık önceki yüksek seviyelerden bir kırılma ya da 101 $’ dan% 50 seviyesine daha derin bir düzelme görmek istiyor.

Filecoin (FIL) fiyatı şu anda 123.06 $ civarında.

 

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

Cardano, Chainlink, Filecoin Fiyat Analizi: 28 Mart ilk olarak Coin Otağ’da yayınlandı.