Cardano, BAT, Dash Fiyat Analizi »Coin Otağ

Geçtiğimiz birkaç gün anlaşılır bir şekilde yükseldi Crypto Market. Dünyanın en büyük kripto para birimi Bitcoin, yalnızca belirli borsalarda yeni bir ATH’ye tırmanmakla kalmadı, aynı zamanda geçen hafta başlangıç ​​bloğu ile Ethereum 2.0’ın işaret zincirinin lansmanını gördü. Piyasanın kalan Altcoins’i Beklenen olarak yanıt verdi ve Cardano, BAT, Dash gibi pek çok diğer altcoin, Ayarlamalara rağmen yükselmeye devam etti.

Cardano [ADA]

Kaynak: TradingView’de ADA / USD

CoinMarketCap listelerinde 8. sırada yer alan kripto para Cardano, çalkantılı bir yıl geçirdi. ADA, yaz aylarında organik gelişmelerden sonra yeni zirvelere tırmanırken, çoğu alts gibi Ağustos ve Eylül aylarında önemli ölçüde düştü. Bununla birlikte, BTC’nin değerlemesindeki en son artış, ADA’nın çizelgelerdeki hareketini teşvik etti ve kripto para birimi, bir düzeltme dalgası gelmeden önceki haftaya göre% 24’ün üzerinde yükseldi.

Ancak bu düzeltmelere rağmen, ADA pazarı yükseliş eğilimini sürdürürken, Parabolik SAR’ın noktalı işaretleri fiyat mumlarının oldukça altında kalırken, MACD çizgisi Sinyal çizgisinin üzerinde seyrediyordu. İkincisindeki düşüş eğilimi yakında muhtemel görünse de, Trend’in tersine dönmesi için yeterli olup olmayacağını belirlemek zordu.

Cardano, Proje Yöneticisinin Goguen’in tanıtımıyla token kilit işlevinin eklendiğini duyurmasının ardından son zamanlarda haberlerde yer aldı.

Basic Attention Token [BAT]

Kaynak: TradingView’de BAT / USD

Cardano gibi, Brave’s Basic Attention Token Pazar genelinde bir amortisman kripto para birimini Nisan-Mayıs 2020 seviyelerine getirmeden önce Ağustos ayında zirveye ulaştı. Bununla birlikte, BTC yeni bir ATH’ye tırmanırken, BAT uzun süre gecikmedi. Kendi fiyat takdir yetkisi, piyasadaki diğer Altcoin’lerin çoğu kadar önemli olmasa da, BAT önceki haftaya göre% 9 arttı.

Göstergeler söz konusu olduğunda, BAT’ın yükseliş hareketinin devam etmesi muhtemel görünüyordu. Bollinger Bantları, gelen fiyat oynaklığını göstermek için genişlerken, Chaikin Para Akışı, sermaye girişlerinde bir artışa işaret ederek, sıfırın oldukça üzerindeydi.

DASH

Kaynak: TradingView’de DASH / USD

DASH, son birkaç hafta içinde katlanarak büyüdü. Aslında, Bitcoin en son ATH’sine ulaşmadan önce bile, Gizlilik kriptoları listelerde tırmanıyordu. Yalnızca önceki hafta boyunca, DASH’in, sonunda küçük bir düzeltme yapılmadan önce% 24’ün üzerinde arttığı gözlemlendi.

Yukarıda belirtilen fiyat artışının ardından, DASH nihayet Mart 2020’de, kötü şöhretli Kara Perşembe fiyat düşüşünden hemen önce belirlediği seviyeleri aştı.

Müthiş Osilatör, Yeşil histogramlarıyla pazardaki yükselişi vurgularken, Göreceli Güç Endeksi aşırı alım bölgesine yakın seyrediyordu.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 19.010,38 $ seviyesinde.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!