Cardano Ada Yorum ve Fiyat Analizi: 24 Aralık

Cardano’nun fiyatı bir roller coaster yolculuğuna tanık oluyor ve şu anda dün gece 4,7 milyar dolarlık piyasa değeriyle 0,1506 dolardan işlem görüyor ve bu onu dünyanın en büyük 10. kripto para birimi yapıyor. Bitcoin yavaş hareket ederken, altcoinlerin yükselme şansı var ve aynı fırsat Cardano’da görülebilir.

Cardano Ada İnceleme Tablosu: 4H

Demo Hesap Açın ve 100 Bin TL ile Yatırıma Başlayın!

ADAUSD TradingView

Görüldüğü gibi ADA’nın paralel kanal modelinde; Aslında, mevcut azalan kanal modelinden önce yükselen başka bir kanal modeli oyundaydı. Basın anında fiyat, ara destek görevi gören kanalın merkez çizgisiyle boğuşuyordu. Bunun ihlal edilmesi, fiyatın kanalın altına doğru hareket etmesine neden olabilir.

ADA için küçük bir düşüş olacak ve ardından kısa vadede dalgalanma olacak gibi görünüyor.

ADA için gerekçe

RSI göstergesi, satıcıları gösteren aşırı satım bölgesine inişini sürdürdü. Bu, son 6 saatteki% 7’lik fiyat düşüşünde görülebilir. Bunun sonucu, aşırı alım bölgesine ulaşmadan önce düşüş eğiliminde olan Stokastik RSI’da görülebilir.

OBV göstergeleri, satıcıların da mevcut olduğunu, ancak sayı veya miktar olarak da azaldığını kanıtlıyor.

Sadece bu nedenle, ADA bir destek seviyesine ve oradan kanalın tepesine veya modelin dışına çıkacaktır. Bu nedenle, genel pozisyon uzun olmalı ve kısa olmamalıdır.

0.382-Fibonacci seviyesinin altındaki likidite cebi [$0.1471] bu, sıçramaya neden olacak seviye olacaktır. Ancak, fiyatın bu cebin altına düşme ve 0.5-Fibonacci seviyesine 0.1358 $ ‘a düşme riski var.

Cardano için Dikkat Edilmesi Gereken Seviyeler

Uzun bir pozisyon,% 9,48’lik iyi ancak muhafazakar bir kar sağlayacaktır.

Giriş: 0,14728033 ABD doları
Kaybı Durdur: 0,13768406 $
Kar Al: 0,16124056 $
Ödül Riski: 1.45

Belki de riski azaltmak, kayıp durdurma oranını yukarıdakiler yerine 0,1416 $ ‘a sıkıştırarak ve böylece R / R’mizi 2,47’ye yükselterek yapılabilir. Bu şekilde, stop loss vurulursa, kayıp eskisi kadar olmayabilir.

Cardano (ADA) fiyatı şu anda 0.138653 dolardan alıcı buluyor.

Ücretsiz VİOP Eğitimine Kaydolun, Yatırım Yapmayı Öğrenin

Cardano Ada Yorum ve Fiyat Analizi: 24 Aralık ilk olarak Coin Otağ’da yayınlandı.