Cardano (ADA) ve Polkadot (DOT) Fiyat Analizi 9 Tem | Sikke Otag

Cardano (ADA) fiyatı 0,3 doların üzerinde yükseliş trendini yeniliyor, ancak toparlanma durabilir. Polkadot (DOT), 18 dolardan düzeltme yaptıktan sonra konsolidasyona giriyor.

Kripto para birimleri hafta ortası geri çekilmesinden sonra denge bulmuş gibi görünüyor. Bitcoin, 30.000 doların üzerine çıkmadan önce desteği 32.000 dolarda test etti. Öte yandan Ethereum, kayıpların 1.800 dolara çıkmamasını sağlamak için desteği 2.000 doların üzerinde tutmak için mücadele ediyor. Bununla birlikte, altcoinlerin tek haneli kayıplar bildirdiği piyasanın geri kalanı biraz kırmızıda.

Cardano (ADA) ve Polkadot (DOT)

Cardano (ADA) fiyat analizi

Cardano (ADA) fiyatı en üstteki 1,5 dolardan düzeltildi ve desteği 1,3 dolarda test etti. 200 Basit Hareketli Ortalama (SMA), artan genel baskıya katkıda bulunmuştur. Ancak, alıcılar daha yüksek desteğe ve 1 dolara yolculuktan kaçındı.

Cardano (ADA) ve Polkadot (DOT)ADA/USD dört saatlik grafik

Göreceli güç endeksi (RSI), alıcıların üstünlük kazanmaya başladığını gösteriyor. Aşırı satım bölgesine dokunduktan sonra, trend gücü göstergesi orta çizgiye doğru hareket ediyor gibi görünüyor. Aşırı alım bölgesinde yukarı hareket devam ederse, uç alıcılar piyasaya çekilecektir.

MACD göstergesinin ortaya koyduğu gibi, ADA’nın fiyatını kurtarmasının zorlu bir görev olacağını belirtmekte fayda var. Boğaların kontrolü ele geçirmesine rağmen, bu trend momentum hesaplayıcısı hala negatif bölgede. Benzer şekilde, 26 günlük SMA’nın altındaki 12 günlük SMA farklılığı büyüyor gibi görünüyor.

Polkadot (DOT) Fiyat Analizi

Polkadot (DOT) fiyatı, yükseliş trendinin hafta başından itibaren 18 doların hemen altında durmasının ardından bir konsolidasyon fiyat hareketi üstlendi. Bu arada, 16 dolardaki Bollinger bantları desteği kayboldu ve orta çizginin altındaki fiyat hareketine eklendi.

Cardano (ADA) ve Polkadot (DOT)DOT/USD dört saatlik grafik

Yazma sırasında, Polkadot (DOT) fiyatı, toparlanma yönündeki boğa baskısının ortasında 15 dolarda. Ani düşüş 14,5 dolardan korunuyor Bollinger bantlarına göre önümüzdeki dönemlerde oynaklık en aza indirilebilir. Tüccarlar, DOT kazancı bozmadan önce başka bir Sıkıştırma arayabilirler.

Bununla birlikte, 16 doların üzerinde bir günlük kapanış, daha fazla satın alma siparişi tetiklendiğinden Polkadot’u 18 dolara doğru destekleyecektir.