Cardano (ADA) Tüm Zamanların Zirvesinde! • Coin Otağ

Cardano (ADA) da altcoin açısından verimli olan bu günlerde 1,83 dolarlık ATH yaparak altcoin sezon yükselişine katıldı.

ADA fiyatı, uzun bir konsolidasyonun ardından 1.5 dolarlık direnci kırdı ve 1.83 dolara kadar yükseldi. 24 saatlik işlem hacmi 7,6 milyar dolar olan ADA’nın piyasa değeri yaklaşık 57 milyar dolar. Ayrıca ADA bu yükselişle XRP’yi yerinden etti ve 5. sıraya yükseldi.

SON DAKİKA | BtcTurk İddialarına İlişkin Açıklama

Flaş Haber! | BtcTürk Hack İddialarına Yeni Veri Şoku!

Şimdi, analistler, Bitcoin (BTC) dalgalanmaya devam ederken, 5 dolarlık kısa vadeli hedeflere olumlu bakıyor. Ayrıca Bitcoin hakimiyeti azaldıkça Ethereum hakimiyetindeki artış, altcoinlerde beklentileri artırıyor.

Popüler yatırımcı Scott Melker, hafta başında yaptığı bir piyasa incelemesinde, “Şu anda ADA hakkında sevmediğim şey: Çok fazla hacim vardı ve şimdi öyle değil.” açıklamalarda bulundu.

ADA / USD grafiği hala “İyi görünüyor” Paritenin şu anda kısa vadeli tüccarlar yerine yatırımcılar için daha uygun olduğunu da sözlerine ekledi.

Öte yandan, BTC’ye karşı ADA fiyatı, ABD doları performansına rağmen birçok altcoin için ortak bir özellik olan tüm zamanların en yüksek seviyesinin çok altında kalıyor.

Cardano (ADA) fiyatı şu anda 1.92 dolar seviyesinde.

Sorumluluk Reddi: Konuyla ilgili yorumlar ve analiz bulguları sadece ilgili tarafların veya yazarın görüşleridir, yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Coin Otağ veya yazar herhangi bir kayıp veya kazançtan sorumlu değildir. Hiçbir makale veya haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.