Cardano (ADA) Düşmeye Devam Edecek mi? • Coin Otağ

Cardano (ADA) fiyatı, Bitcoin de düştüğü için 2.46 $ ‘lık ATH’den sonra 2 $’ a düştü. Düşüş devam edecek mi?

Yeni ATH’ye ulaştıktan ve son birkaç hafta içinde birkaç kez artan işlem hacmine ulaştıktan sonra, 8 saatlik fonlama oranı grafiğinden alınan verilere göre, ADA’nın fonlama oranı hala nispeten düşük.

ADA, stake gelirinde tutarlı bir artışa sahiptir ve daha fazla ADA stake edildikçe ve fiyat yükseldikçe artması muhtemeldir. Diğer altcoinlerin aksine, ADA’nın rallisinde devam eden bir yükseliş trendi var ve bunun kısa vadede talebi artırması bekleniyor. ADA, son 24 saat içinde yaklaşık yüzde 10’luk bir düşüşü sürdürdükten sonra şu anda 2,15 dolardan işlem görüyor. Verilere göre ticaret hacmi yaklaşık yüzde 14 düştü.

Aynı zamanda ETH ağı kullanıcılarından 88,9 Milyon Dolar, ADA ağı kullanıcılarından 18,000 Dolar işlem ücreti alındı. Bu, ağ ücretlerindeki büyük farkı gösterir. Bu rakamlara göre ADA, 1938 kat daha verimli ve talebi artırabilecek faktörlerden biri.

Fiyatta geçici bir düşüş olmasına rağmen, işlem hacmi, ücretler ve ilgili zincir içi ölçümler, ADA’nın sosyal hacminde ve yatırımcılar arasındaki duyarlılıkta bir iyileşmeye işaret ediyor. ADA şu anda 2,16 dolardan işlem görüyor ve duyarlılık artıyor.

Cardano (ADA) fiyatı şu anda 1.96 dolar seviyesinde.

Sorumluluk Reddi: Konuyla ilgili yorumlar ve analiz bulguları sadece ilgili tarafların veya yazarın görüşleridir, yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Coin Otağ veya yazar herhangi bir kayıp veya kazançtan sorumlu değildir. Hiçbir makale veya haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.