Cardano (ADA), Dogecoin (DOGE) ve Ripple (XRP) Fiyat Analizi! • Bozuk Para Odası

Bitcoin ve altcoinlerden her kesinti, piyasanın daha negatif olabileceğinin bir işareti olan 20 günlük hareketli ortalamaya yakın satışla karşılanıyor.

Cardano (ADA) Analizi

Cardano (ADA) 26 Mayıs’ta 20 günlük EMA’nın (1.63 $) üzerine çıktı, ancak boğalar daha yüksek seviyeleri sürdüremedi. Fiyat 1.83 dolardan düştü ve ayılar altcoin’i bugün 1.55 dolar desteğinin altına çekti.

Ayılar fiyatı 1.43 $ ‘ın altında tutarsa, ADA / USDT çifti 1.24 $’ a ve ardından kritik destek 1 $ ‘a düşebilir. Fiyat bir kez daha 1 $ ‘a geri dönerse, parite birkaç gün konsolide olabilir.

Alternatif olarak, fiyat 1.58 $ ‘ın üzerine çıkarsa, güçlü bir satın alma düşüşü önerecektir. Boğalar daha sonra fiyatı 2 doların üzerine çıkarmaya çalışacaklar. Eğer bunu başarırlarsa, parite tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2,47 dolara meydan okuyabilir.

Dogecoin (DOGE) Analizi

Boğaların düşüş eğilimi çizgisindeki kırılmaya dayanamaması, daha yüksek seviyelerde talep eksikliğine işaret ediyor. Ayılar, Dogecoin’i (DOGE) 50 günlük SMA’nın (0,35 $) altına çekerek 27 Mayıs’ta satışlarına devam etti.

Fiyat 0,29 doların altına düşerse, DOT / USDT çifti 0,25 dolara ve ardından 0,21 dolara düşebilir. Bu, dikkat edilmesi gereken önemli bir destek çünkü eğer kırılırsa, satış yoğunlaşabilir ve parite 0.15 dolara ve ardından 0.10 dolara düşebilir.

Hareketli ortalamalar düşüş trendinin eşiğinde ve ayılar kontrol altında. Fiyatın yönünü tersine çevirmesi ve 0,43 ila 0,47 ABD Doları arasındaki genel direncin üzerine çıkması durumunda bu olumsuz görüş geçersiz hale gelecektir.

Ripple (XRP) Analizi

XRP’nin rahatlama rallisi, yüzde 38,2 Fibonacci geri çekilme seviyesinde 1,05 dolarlık bir duvara çarptı. Bu, hissiyatın olumsuz olduğunu ve tüccarların uzun pozisyonlarını sığ bir düzelme ile kapatmak için acele ettiklerini gösteriyor.

Fiyat kırılır ve 0,88 doların altında kalırsa, ayılar fiyatı 0,65 dolara düşürmeye çalışır. Düşen 20 günlük EMA (1.14 $) ve 40’ın altındaki RSI, aşağı tarafa en az direnç gösteren yolu gösteriyor.

0,65 doların altındaki bir kırılma, kapıları 0,56 dolara daha da açabilir. Tersine, boğalar 0,88 dolarlık desteği savunursa, XRP / USDT çifti 20 günlük EMA’ya yükselebilir. Bu direnci kırmak, 50 günlük SMA (1,34 $) ve düşüş trendi çizgisinde bir yükselişe neden olabilir.

Sorumluluk Reddi: Konuyla ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgili kişilerin veya yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Coin Otağ veya yazarı doğabilecek herhangi bir kayıp veya kazançtan sorumlu değildir. Hiçbir makale veya haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.