Cardano (ADA) 2 $ ‘ı Geçti! • Coin Otağ

Cardano (ADA) fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyesi 2,18 $ ‘a yükseldi.

Bitcoin (BTC) fiyatı, Tesla’nın BTC duyurusu ve Binance’in düzenleyicilerin radarını yakalamasıyla düştü. Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 48.638.00 $ ‘dan alıcı buluyor. Bitcoin hakimiyeti yüzde 40’a düştü.

SON DAKİKA | BtcTurk İddialarına İlişkin Açıklama

Ünlü Analist Tarafından Bitcoin ve Ethereum Fiyat Analizi | 15 Mayıs

Bu düşüşle birlikte birçok altcoin düştü ve yüzde 10’dan fazla değer kaybetti. Ancak bu altcoinler arasında yükselişte olanlar da vardı. Cardano (ADA) önce gelir ve neredeyse yüzde 50 oranında artmıştır. Tesla’nın çevresi kirlilik Bitcoin’i bir ödeme yöntemi olarak durdurma nedeniyle Çevre dostu 3 altcoinin yükselmesine neden oldu.

Cardano fiyatına bakıldığında, uzun süredir devam eden yatay kanal ve konsolidasyon nihayet bozuldu. 1.5 dolar seviyelerini kırmak tüm zamanların en yüksek seviyesini getirdi.

Ayrıca, kripto analisti Alex Saunders, Ethereum (ETH) platformu hızlı bir şekilde ölçeklenemezse ve gaz ücretleri küçük yatırımcılar için çok pahalı olmaya devam ederse, kullanıcıların muhtemelen diğer platformlara geçeceğine dikkat çekiyor. Ve Cardano (ADA) olabileceğini söylüyor.

Cardano’nun gerçekten işleri halletmesi gerekiyor. Ne kadar bekleyebileceklerini bilmiyorum. Rekabet etmek istiyorsanız, gerçekten bir şeyler çıkarmalısınız.

Sorumluluk Reddi: Konuyla ilgili yorumlar ve analiz bulguları sadece ilgili tarafların veya yazarın görüşleridir, yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Coin Otağ veya yazar herhangi bir kayıp veya kazançtan sorumlu değildir. Hiçbir makale veya haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.