Büyük Altcoin Tahmini Gerçekleşiyor – Olası En İyi Senaryo!

Ünlü analist, Bitcoin fiyatının 36.000 doların üzerine çıkmasının ardından büyük altcoin yükselişi için gerekli ortamın hazır olduğunu söyledi. Ek olarak, analiste göre Bitcoin’in yükselişinden sonra hakimiyetteki düşüş, altcoinler için büyük bir fırsat sunuyor.

Analiste göre, bu alışılmışın dışında olay altcoinlerin fiyatını uçurabilir. Hakimiyetteki düşüş ve herhangi bir spekülasyonun olmaması, altcoinlerin potansiyel hedeflerini çok yükseğe itiyor. Hatta bazı altcoinlerin fiyatlarının beklenmedik bir şekilde yükseleceğini ve zirvelerini göreceğini düşünüyor.

Bitcoin Hakimiyeti Düştükten Sonra Altcoin Rüzgarı Geliyor mu?

Bitcoin’in yükselişi merakla bekleniyordu. Son olarak bugün istenilen seviyelerde işlem gören Bitcoin, altcoinler için iyi sinyaller veriyor. Özellikle bugün yükselişte olan ikinci en büyük kripto para olan Ethereum, yüzde 9 artışla 2200 dolardan işlem görüyor. Bu aynı zamanda büyük altcoin yükselişinin bir işareti gibi görünüyor.

Melker, Twitter’da yaptığı olumlu paylaşımlarla takipçilerinin dikkatini çekti. Özellikle altcoin sezonunda dikkat çeken Melker, Bitcoin biraz geri çekilirse altcoin sezonunun başlayacağını düşünüyor. Bitcoin’in yükselişi ve hakimiyetin geri çekilmesi, altcoinler için büyük bir çıkış için zemin hazırlıyor.

Bitcoin piyasası ve hakimiyet tablosu

Melker’e göre, zıt yönlerdeki hakimiyet ve fiyat hareketleri birçok farklı kırılmaya işaret ediyor. Özellikle son düşüşlerden sonra bir umut ışığı olarak görülüyor. Bitcoin fiyatının altcoinler üzerindeki etkisine dikkat çeken Melker, Bitcoin hareketlerine göre altcoinlerde büyük bir yükselişe izin verildiğini söylüyor.

Bitcoin Düşerse Ne Olur?

Melker’e göre Bitcoin fiyatı düşerse altcoinlerin yükselişinde büyük bir yavaşlama olabilir. Ancak bunun altcoinler için bir alım sinyali olduğunu söylemesine engel olmadığını belirtiyor. Uzun zamandır beklenen altcoin yükselişinin geldiğini ve bir işaret olduğunu ima ediyor.

Ayrıca analiz ve tahminlerine devam ederken piyasanın çoğu zaman beklediğimiz gibi olmadığını belirtiyor. Aslında Melker, piyasanın bizi aptal hissettirmek için elinden gelen her şeyi yaptığını söyledi. Bundan çıkarılabilecek en iyi sonuç, hızlı kripto para piyasası etkisidir. Son dönemde yaşanan düşüşlerin çoğunun çoğu yatırımcı tarafından beklenmemesi ve çoğu kişinin hazırlıksız yakalanması bunun kanıtı diyebiliriz.