Bu stratejist, Ether’in son ATH’den sonra 10.500 dolara ulaşabileceğini düşünüyor! »Coin Otağ

Ether nihayet 19 Ocak’ta 1.428 doları geçerek tüm zamanların en yüksek seviyesini kırdı ve birçok tüccar varlığın yeni zirvelere ulaşmasını bekliyordu. Bununla birlikte, ETH son 24 saatte yaklaşık% 11,9 düştü ve baskı anında 1.354.95 dolardan işlem gördü. Bununla birlikte, Fundstrat Global’deki bu analist, varlığın mevcut fiyat hareketiyle ilgili bir yükseliş tahminini paylaştı.

Fundstrat’tan David Grider’e göre, Ether 10.500 $ ‘a ulaşma yolunda olabilir.

Ether pek çok spekülasyonu kendine çekiyor ve çoğu kişi DeFi’ye artan ilginin dalgalanmanın arkasındaki temel neden olduğunu düşünüyor. DeFi ile ilgili olarak, MyEtherWallet’in (MEW) COO’su Brian Norton, bu artışı ETH’nin geleceği için olumlu bir gösterge olarak görüyor. Son zamanlarda zincirdeki yüksek gaz fiyatlarına yönelik eleştirilere rağmen, AMBCrypto ile yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Bu büyüme [DeFi] Merkezi aracılarla bitcoin’de bulunmayan getiri arayan birçok yeni kullanıcıyı cezbetti.

Ayrıca Ethereum’un Bitcoin’e kıyasla 5 kat daha fazla aktif geliştirici olduğunu ve geliştiricileri “her gün bir klipte daha hızlı” eklediğini söyledi. Norton’a göre, ETH’nin performansı Ethereum’daki geliştirici faaliyetlerinden kaynaklanıyor ve varlığa olan talebi artıracak “yeni ve daha iyi kullanım durumlarının geldiğinin bir göstergesi olarak hizmet ediyor”.

Aynı zamanda, Grider kısmen Ether’in gelişen DeFi ekonomisine yönelik tahminine dayanıyordu. ETH’nin bu hafta son zirvesinden sonra yedi kat artacağına inanıyor.

Ek olarak, Ethereum 2.0’ın aşamalı olarak piyasaya sürülmesi, ETH’nin piyasadaki popülaritesinin ardındaki bir başka tetikleyici olabilir.

ETH şu anda son bir saat içinde% 3,1 arttı. Zincir analizi verileri, borsalara yapılan ETH girişlerinin 32 günde en büyük bir günlük artışı yaşadığını ve 762.44k ETH artışla 1.3 milyon ETH’ye yükseldiğini buldu.

Tipik olarak, girişlerdeki artış, satış baskısının arttığını gösterir. Ayrıca, ETH medyan ticaret yoğunluğu son 7 günde ortalama 0,53 düştü. Chainalyis, bunun 36 gündeki en büyük düşüş olduğunu ve daha fazla piyasa katılımcısının satmak istediğini gösterebileceğini söyledi.

Ethereum (ETH) fiyatı şu anda 1.281.82 dolar seviyesinde.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!