Bu seviye, Bitcoin’in 1 trilyon dolarlık piyasa değeri hedefine engel teşkil ediyor!

Bitcoin (BTC) fiyatının tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.000 $ ‘a geri dönmesinin, 1 trilyon dolarlık piyasa değerine sahip bir varlık haline gelmesi için bir kilometre taşı olduğu görüşü paylaşıldı. Dahası, bu görüşün sahibi kıdemli bir Bloomberg analisti.

Bloomberg Intelligence’da kıdemli emtia stratejisti Mike McGlone BTC / USD çifti 16.000 seviyesini geçtikten sonra, 16 Kasım’da bir tweet paylaşarak en büyük kripto para birimi için yeni bir tahmin yaptı.

Bitcoin Fiyat Endeksi: 1 Bitcoin Kaç TL? (BTC TL)

Bloomberg Intelligence: “BTC fiyatı 2021’de artmaya devam edecek”

Bitcoin, hafta sonunun en düşük seviyelerine ulaşmadan ve Pazartesi günü önemli ölçüde yükselmeden önce 15.800 $ ‘a kadar düştü.

McGlone, “20.000 $, Bitcoin’in 1 trilyon dolarlık piyasa değerine ulaşmanın önündeki ilk engeldir – altının dijital versiyonu, ancak daha sınırlı bir arzla, varlık erken fiyatlandırma aşamasında ve 2021’de yükselmeye devam edebilir,” diye ekledi McGlone:

“Ana akım benimseme artıyor.”

Bitcoin piyasa değeri ve fiyat geçmişi tablosu. Kaynak: Mike McGlone / Twitter

Paylaştığı grafikte, 1 trilyon dolarlık piyasa değerini Bitcoin için “bir sonraki büyük direnç” olarak tanımladı.

McGlone, Bitcoin’e her gün olumlu bakmaktadır. Coinotag’in Eylül ayında bildirdiği gibi, Bitcoin’in aslında aktif adreslere göre 15.000 $ ‘dan işlem yapması gerektiğini savundu ve bu sürüm kısa sürede gerçek oldu.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 16.949,59 $ seviyesinde.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!