Bu Sektör Lideri ABD’de ETF Onayını Öngörüyor! • Coin Otağ

Merkezi Olmayan Finans, Bitcoin ETF’leri ve Ethereum’un fiyat hareketleri son zamanlarda yoğun bir şekilde tartışıldı ve kripto topluluğu dışındaki insanların dikkatini çekmeyi başardı. DApp’lerin popülaritesinin artması, Ethereum’un ATH’lerinden düşmesi ve SEC’in ETF’leri masalarında onaylaması için beklenen tarih, tartışma çarkını döndürmeye devam ediyor.

ETF’ler:

Amerika Birleşik Devletleri’ndeki düzenleyiciler zamana sahipler ve geçmişte olduğu gibi çeşitli bitcoinleri tekrar reddettiler. Bununla birlikte, kurumlar tarafından artan benimseme, düzenleyicinin yakın gelecekte aynısını onaylamasına neden olabilir. Mike Novogratz’a göre Bitcoin ETF’leri bir yıl içinde yayına girebilir. Yakın tarihli bir podcast’te aynı bakış açısını paylaşan Galaxy Digital’in yöneticisi,

“Önümüzdeki yılın dördüncü çeyreği veya ilk çeyreği olacak. Dördüncü çeyrekte yüzde 30, ilk çeyrekte yüzde 70 olacak “

Novogratz ayrıca ETF’lerin kurumlar tarafından sunulan diğer ürünlerden çok daha iyi olduğunu vurguladı. Ayrıca SEC Başkanı Gary Gensler’in “akıllı” olduğunu ve yakında aynı şeyi onaylayacağının da işaretini verdi. Bununla birlikte, son zamanlarda piyasa türbülansı onay sürecini yavaşlatmış görünüyor.

İroniyi vurgulayan Novogratz ayrıca şunları söyledi:

“Gri Tonlama Güvenini onaylamak, ETF’leri değil kesinlikle mantıklı değil. Garip!”

Galaxy Digital ve DeFi çalışmaları:

Novogratz’dan Galaxy Digital, ilk milyar dolarlık satın alımını ABD tarafından düzenlenen bir kripto saklama uzmanı olan BitGo ile yaptı. Novogratz, buna “Silikon Vadisi ve Wall Street’in evliliği” adını vererek, satın almanın Galaksinin büyüyen iştahını tatmin etmek için “gerekli” olduğuna işaret etti. Aynı şeyi, satın almanın diğer birçok olasılığa yeni bir kapı açtığını iddia etti.

Galaxy Digital’in DeFi alanındaki varlığını vurgulayan,

Pek çok harika DeFi projesine yatırım yaptık ve bu bizim en iyi işlerimizden biri çünkü görünüşe göre son 18 ayda satın aldığımız her şey çok arttı ve buna devam edeceğiz.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 40.008.00 $ ‘dan alıcı buluyor.

Sorumluluk Reddi: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Coin Otağ veya yazar herhangi bir kayıp veya kazançtan sorumlu değildir. Hiçbir makale kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.