Bu Hafta Öne Çıkacak 2 Altcoin! • Coin Otağ

Önümüzdeki hafta gündeme gelebilecek Solana (SOL) ve Aave (AAVE) analizlerini derledik.

Solana (SOL) Analizi

Solana (SOL) 1 Mayıs’ta 48.64 dolarlık direncin üzerine çıktı ve bugün tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 49.99 dolara ulaştı. Bununla birlikte, 50 dolarlık psikolojik seviye bir direnç görevi görüyor ve ayılar bugün fiyatı 48.64 doların altına çekti.

Solana (SOL) Özel Yatırımcılardan 60 Milyon Dolarlık Fon Sağladı!

Litecoin (LTC), Aave, Dash Fiat Analizi: 08 Nisan

Ayılar fiyatı iki gün boyunca 48.64 $ ‘ın altında tutarsa ​​Solana 40.51 $’ lık desteğe düşebilir. Bu destekten güçlü bir iyileşme, boğaların diplerde biriktiğini gösterecektir. Boğalar daha sonra 50 dolarlık direnci temizlemek için başka bir girişimde bulunacaklar.

Başarılı olursa, parite yükseliş trendinin bir sonraki ayağına 56.77 dolara ve ardından 68.05 dolara başlayabilir. Yükselen hareketli ortalamalar ve aşırı alım bölgesi yakınındaki RSI, en az direnç yolunun yukarı olduğunu gösteriyor.

Aave (AAVE) Analizi

Boğalar, Aave’yi 489 dolarlık direnç bölgesine itti. Ancak, satın alma işlemini daha yüksek seviyelerde tutamadılar ve ayılar fiyatı bugün 480 ila 280 $ aralığına geri çekti.

Fiyat 20 günlük EMA’nın (415 $) altına düşerse, boğaların düşüşlerde alım yapmadığını gösterecektir. Bu, fiyatı 50 günlük SMA’ya (383 $) çekebilir ve Aave’nin aralıktaki kalışını birkaç gün daha uzatabilir.

Sorumluluk Reddi: Konuyla ilgili yorumlar ve analiz bulguları sadece ilgili tarafların veya yazarın görüşleridir, yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Coin Otağ veya yazar herhangi bir kayıp veya kazançtan sorumlu değildir. Hiçbir makale veya haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.