Bu Hafta Değerlendirilmesi Gereken 5 Kripto Para Birimi

Bitcoin fiyatı 50.000 doların altına sabitlendi, ancak BTC hakimiyetindeki bir düşüş kısa vadede ETH, BNB, XMR ve CAKE’yi daha yükseğe çıkarabilir.

Düzeltmeler heyecanı azalttığı ve piyasalara daha güçlü ellerin girmesine izin verdiği için bu hafta genellikle bir yükseliş işaretidir. Bununla birlikte, Bitcoin’de (BTC) tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 64.849.27 $ ‘dan sonra, düzeltmeler acemi yatırımcıları korkutmuş gibi görünüyor. Veriler, merkezi olmayan para birimlerinin geçen haftadan çok daha iyi olduğunu gösteriyor, çünkü yatırımcılar mevcut en düşük fiyatlarla altcoin satın almak için karlı Bitcoin pozisyonlarından çıkmış olabilir.

küçük resim

Bitcoin’de Bu İşareti Kaçırmayın!

küçük resim

Ethereum 3 bin doları aşabilir!

Bitcoin’deki son düşüş, küçük ve orta ölçekli balinaların borsalarda 100.000 ila 1 milyon dolar değerinde Bitcoin arasında düştüğüne tanık oldu. Bununla birlikte, olumlu bir işaret, daha büyük boyutlu balinaların pazara gireceğini gösteriyor gibi görünüyor. Uzun vadede yükseliş kaçınılmaz olsa da, kripto paralar yatırımcıyı kısa vadede üzecek gibi görünüyor. Böylesine belirsiz bir atmosferde, kısa vadede diğer büyük kripto para birimlerinden daha iyi performans göstermesi muhtemel ilk 5 kripto para birimine bakalım.

BTC / USDT

Boğalar, fiyatı 50.000 $ ‘lık psikolojik seviyenin üzerine çıkarmak için çok çalışıyorlar, ancak her küçük yükselişte ayıların sert direnciyle karşılaşıyorlar. Bu, ayıların avantajlarını korumaya ve düşüşü 43,006 $ ‘lık bir sonraki kritik desteğe kadar uzatmaya çalıştıklarını gösteriyor.

ETH / USDT

Boğalar bir kez daha 20 günlük EMA’yı (2.235 $) tutmayı başardılar ve bu da trendin güçlü kaldığını ve alıcıların düşüşe geçtiğini gösteriyor. Ethereum şimdi 2,545 ila 2,645 ABD doları arasındaki genel direnç bölgesine yükselmeye çalışacak.

BNB / USDT

Binance Coin (BNB) şu anda yükselişte. Boğalar 480 dolarlık desteğe düşüşler satın alırken, ayılar 600 ila 638,57 dolarlık genel direnç bölgesini hedefliyor. Güçlü bir yükseliş trendinin ardından menzile bağlı bir eylem, tüccarların kar elde etmek için acele etmediklerini gösterir.

XMR / USDT

Monero (XMR) hala güçlü bir yükseliş trendinde. Ayılar tarafından bir düzeltme başlatmak için tekrarlanan girişimler, boğalar 288,60 dolarlık desteğin yakınında agresif bir şekilde düşüşler satın aldığından başarısız olmaya devam ediyor.

KEK / USDT

PancakeSwap (CAKE), son birkaç gündür 28 $ seviyesinin yakınında sert bir dirençle karşılaştı. Ayılar, fiyatı 23 Nisan’da 20 günlük EMA’nın (24 $) altına düşürmeye çalıştı, ancak boğalar düşüşü agresif bir şekilde satın aldı ve bu da yükseliş trendine yol açtı. CAKE’de artış bekleniyor.

Feragatname: Konuyla ilgili yorumlar ve analiz bulguları sadece ilgili tarafların veya yazarın görüşleri olup, yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Coin Otağ veya yazar herhangi bir kayıp veya kazançtan sorumlu değildir. Hiçbir makale veya haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.