Bu DeFi Stratejisi UNI, SUSHI, YFI ve AAVE için İyi Haber Olabilir! »Coin Otağ

Bazı yönlerden, TVL’ye dayalı en iyi DeFi jetonlarına aktif olarak yatırım yapmak, bir hafta içinde% 15 ve daha fazla düşen getiri ile geçmiş olabilir. En iyi DeFi tokenleri arasında, UNI’nin getirisi geçen hafta yaklaşık% 15 düşerken, SUSHI’nin fiyatı yaklaşık% 11 düştü.

Aksine, Compound ve Vesper gibi tokenler, son 24 saatte% 10 ve% 12’lik yüksek günlük getiri kaydetti.

Bunun gibi değişen getirilerle, yatırım stratejilerini denemek mantıklıdır. Örneğin, bu tokenlere veya Grayscale’in DeFi token tekliflerine yatırım yapmak, oldukça basit olsa da bir seçenektir. Bu aktif yatırım formatı kurumsal yatırımcıları ve balinaları cezbetmiştir ve bu, UNI’de% 91 ve AAVE’de% 88 gibi büyük HODLer’ların yoğunluğundan anlaşılmaktadır.

Aktif yatırımın geri dönüşü, tek bir jetonun performansına bağlıdır ve bu, büyük ölçüde değişken olabilir, çünkü DeFi jetonları, düşük piyasa değerleri ve oynaklıkları nedeniyle yüksek likidite nedeniyle çoğu için popülerdir. Konsantrasyon, Binance, OKEx ve Huobi Global gibi üst düzey piyasalardaki likiditeyi doğrudan etkilemez.

Ancak ortaya çıkan ve yayılan yeni bir strateji pasif yatırımdır. Her hafta, birkaç haftada bir gerçekleşmemiş karları tahsis etmek amacıyla, DeFi tokenleri ile borsalarda dengelenmiş, ancak kısa ve uzun vadeli POV ile bir portföy oluşturmak. Bu yeni pasif DeFi stratejisi, anlaşılması daha kolay getiriler nedeniyle büyük ölçüde büyüyen aktif stratejilere sahiptir.

DeFi’de bilgi asimetrisinden kaynaklanan önemli bir alfa vardır. Bu bilgi asimetrisinin etkisi, dengeli bir DeFi portföyü ile düzleştirilebilir. Token teşvikleri Ergo hesaba katılmadan portföyde büyüme bekleniyor.Bu DeFi stratejisi diğerlerini geride bıraktı

Bunu hayal edin, son 30 günde harekette inanılmaz bir tutarsızlık görmenize rağmen, DeFi’nin TVL’si basın zamanında bu süre zarfında yaklaşık 10 milyar dolar arttı. Dahası, DeFi’nin hakimiyeti% 16’nın üzerindeydi ve aynı artış, yatırım stratejisinde bir değişikliğe işaret ediyordu.

Bitcoin ve ETH maksimalistleri, her yıl birkaç çeyrek boyunca en yüksek gerçekleşmemiş karı rezerve etti, ancak bu artık DeFi tokenlerinde kar ayırmak için daha geniş ve çok sayıda fırsatla değişti. Ayrıca, DeFi tokenlerine kilitlenen Bitcoin, 11 Şubat 2021’den bu yana geçen 90 günde daha da önemli ölçüde düştü. Devam eden fiyat hareketine dayanarak, önümüzdeki iki hafta içinde UNI, SUSHI gibi en iyi DeFi tokenlerinin olacağı tahmin edilebilir. YFI ve AAVE yerel zirvelere ulaşacak.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Coin Otağ veya yazar herhangi bir kayıp veya kazançtan sorumlu değildir. Hiçbir makale kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!