Bu Analist, Chainlink’in (LINK) Yükselişte Olacağını Düşünüyor! • Coin Otağ

Crypto analist Benjamin Cowen, Chainlink (LINK) fiyat tahminini açıkladı. Analist, en büyük kehanet projesinde fiyatta bir artış beklediğini düşünüyor.

Cowen, LINK’in zaman içinde Bitcoin’e karşı kademeli olarak değer kazandığı ve kalıcı gücüyle meşru bir kripto varlığı olarak konumunu sağlamlaştırdığı için izlenecek bir varlık olduğunu söyledi.

SON DAKİKA | BtcTurk İddialarına İlişkin Açıklama

Flaş Haber! | BtcTürk Hack İddialarına Yeni Veri Şoku!

Kripto stratejisti kaliteyi bulmaya çalışıyor coins yatırımcıların yatırım yapmaları ve bunları değiştirmeleri için coins ABD doları cinsinden. Bitcoin’e karşı Performansına bakmaya odaklanmaları gerektiğini ekliyor.

Geçen gün kripto para biriminin yüzde 80 oranında düşmesiyle birlikte gelen baş ağrısı ve stresi sevmeyen analist, Chainlink’in uzun vadeli olarak değerlendirilebileceğini belirtti.

Cowen, kendi görüşüne göre LINK’in yıl sonundan önce üç rakama ulaşabileceğini söyledi.

Bence zaman LINK ile bizim tarafımızda ve bu üç basamaklı düzeye gelmemiz an meselesi. Bence 100 dolara kadar çıkabilir… belki daha yüksek, belki 200 dolar. Bu muhtemelen Bitcoin’in bir noktada istikrar kazanmasına ve sürekli olarak fiyat keşfi ile flört etmemesine dayanıyor.

Bir kripto para birimi ile ayrılmanın gerekli olduğunu söyleyen analist, Bitcoin hedeflerinde de 6 haneli fiyatlara sahip.

Sorumluluk Reddi: Konuyla ilgili yorumlar ve analiz bulguları sadece ilgili tarafların veya yazarın görüşleridir, yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Coin Otağ veya yazar herhangi bir kayıp veya kazançtan sorumlu değildir. Hiçbir makale veya haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.