Bu Altcoinler Nerede ETH, DOT, ADA, UNI? »Coin Otağ

Mart ayındaki fiyat hareketine ve Nisan ayının ilk 10 gününe göre ETH, DOT, ADA, UNI fiyat grafiklerinde bir trend ortaya çıktı. Bu altcoinler, diğerlerinin yanı sıra, geçtiğimiz ay boyunca fiyat artışlarında ve konsolidasyonda adil bir paya tanık oldu. ETH durumunda, Mart ayı boyunca sürekli olarak Bitcoin’den% 36 daha iyi performans gösterdikten sonra, ETH’nin fiyatı psikolojik olarak önemli olan 2.000 $ fiyat seviyesini geçemedi.

Şubat 2021’den sonra, fiyat Nisan ayında 2000 doları aştı ve bu da ETH’nin fiyat rallisi için çok önemliydi. Yükselen haftaya liderlik eden ETH, 10 Nisan 2021’de% 12’nin üzerinde hakimiyetle 2197 $ ‘lık yeni bir ATH’ye ulaştı. Ralli açıkça fiyat keşif modunda ve duyarlılık artmaya devam ediyor. ETH’nin hacmi ve oynaklığı arasındaki ilişki ve fiyat üzerindeki etkisi aşağıdaki grafikten görülebilir.

Bu altcoinler nerede ETH, DOT, ADA, UNI?

Yukarıdaki tabloya göre oynaklığın ticaret hacmi ve ETH fiyatı ile doğrudan bir ilişkisi var. Oynaklık şu anda 2020 ortalama seviyesinde ve ticaret hacmi bu seviyenin üzerinde. DOT durumunda, Nisan’ın ilk haftası Mart ayından daha yüksekti ve fiyatlar Mart’taki 45 $ seviyesinin önemli ölçüde altında kaldı.

Parachain müzayedelerinin ve kitle kredilerinin başlamasıyla birlikte DOT fiyatı 45 $ seviyesine çıktı. DOT için 1 aylık getiri% 10, 3 aylık% 300 ve yıllıklandırılmış ticaret hacmi% 95’e ulaştı. DOT’un mevcut fiyat seviyesi ve işlem hacmi, DOT’un önümüzdeki haftalarda geniş aralıklı kalabileceğine işaret ediyor.

Bu altcoinler nerede ETH, DOT, ADA, UNI?

Mart 2021 düzeltmesi% 10’un üzerinde bir fiyat düşüşüne yol açtığı için ADA’nın fiyat rallisi sürdürülemedi. ADA’nın oynaklığı ve işlem hacmi, Ethereum ile benzer bir ilişkiye sahiptir ve kısa ve uzun vadede varlığın fiyatı üzerinde bir etkiye sahiptir. Mevcut piyasa döngüsünde üç turdan fazla alt rallinin ardından ADA, fiyat yükselmeden önce konsolide etmek için yavaşlamış olabilir.

Bu altcoinler nerede ETH, DOT, ADA, UNI?

Uniswap V3’te 14 milyar doların üzerinde piyasa değerine sahip en iyi kripto varlıkları UNI ve yaklaşan ana ağ lansmanı, UNI’nin fiyatı üzerinde etkisi olan önemli olaylardı. UNI, yüksek TVL’ye sahip dördüncü en büyük DeFi uygulamasıdır. UNI, sürekli artan ticaret hacmi ile şimdi toparlanıyor gibi görünüyor. CoinMarketCap’ten alınan verilere göre, ETH’nin fiyatı bu ayın başlarında 2000 doları aştıktan sonra geri dönüş yapan en iyi DeFi tokenleri arasında, UNI’nin bir etkisi var ve CoinMarketCap’ten alınan verilere göre Mart 2021 itibariyle 36 dolarlık ATH’ye yaklaştı. oluşturuldu. Mevcut zincir içi ölçümler ve UNI’nin işlem hacmi, varlığın fiyatında düşüş eğilimi gösteriyor.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Coin Otağ veya yazar herhangi bir kayıp veya kazançtan sorumlu değildir. Hiçbir makale kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

En güncel gelişmelerden anında haberdar olmak Twitter Sayfamıza katılın!