Bu Altcoin Rakiplerini Geçiyor! Ağ İşlem Numarası Binance Smart Chain’i geride bıraktı! • Madeni Para Otagi

Altcoin Ethereum’un ağ fiyatları, transfer süreçleri ve farklı token takaslarını içeren karmaşık süreçler için 1 doların altına düştü. Ağ tıkanıklığındaki bu azalmanın bir nedeni de son zamanlarda önemli bir ivme kazanan Poligon (MATIC).

Polygon (MATIC), günlük işlemlerde Binance Smart Chain’den daha iyi performans gösteriyor

Eskiden Matic Network olarak bilinen Polygon, Mart 2021’in ortasında 10 kat artarak Mayıs 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. 19 Mayıs 2021’de başlayan son kripto çöküşünde neredeyse %66 düştü. Polygon, 2. katman ölçeklendirmesidir. Ethereum Blockchain üzerine inşa edilmiş bir çözüm. Ethereum tabanlı DApp’lerde yapılan işlemleri hızlandırmaya yardımcı olur. Bu nedenle, Polygon, DApps geliştiricilerine temel bir ödeme sağlar.

Twitter hesabı IftikharPost’a göre Polygon, günlük süreçlerde Binance Smart Chain’den daha iyi performans gösteriyor.

MATIC Grafikleri

Şu anda, endüstri muhtemelen diğer altcoinlerden çok Polygon’a takıntılı durumda. CoinOtag.com’un belirttiği gibi, haklı olarak, MATIC, 19 Mayıs düşüşünden sonra ATH seviyelerine yakın toparlanan tek varlık. Ancak son 3 haftadır düşüş eğilimi hakim.

Altcoin için başka hangi gelişmeler var?

MATIC, ATH’sine 26 Mayıs’ta yaklaştı ve o zamandan beri istikrarlı bir düşüş trendi içinde. 18 gün içinde, kripto para biriminin fiyatı %41,32 düşerek yazı yazılırken 1,44 dolardan işlem gördü. Ayrıca iftikharpost, 4-10 Haziran tarihleri ​​arasında Unique Active Wallet tarafından hazırlanan Polygon’da en iyi 5 merkezi olmayan uygulamayı (Dapps) paylaştı.

Sadece bu değil, Polygon şu anda kripto alanına en fazla katılımı olan projedir. Ayrıca markalaşmasından bu yana daha geniş bir misyon üzerinde çalışmaktadır. Bazı analistlere göre, Polygon bu nedenle Ethereum ölçekleme sorununun ana çözümü olabilir.

Polygon’un zorluklarından bahsetmişken, gelecekte Polkadot, Cosmos ve hatta çok beklenen Ethereum 2.0 gibi projelerden rekabetle karşı karşıya kalabilir. Bu projeler, bir kez faaliyete geçtiğinde, Poligon’u gölgede bırakabilir ve daha fazla fiyat artışları için değerli rüzgarlar yaratabilir. Bu nedenle, tüccarların herhangi bir yeni pozisyon almadan önce değerli takviye ve direnç seviyelerini araştırmaları gerekir.