“Bu Altcoin Patlamaya Hazır! Sepetimde Çok Var” • Coin Otağ

Bitcoin ve altcoinler toparlanmaya başlarken, kripto alanında Altcoin Psycho olarak bilinen popüler bir kripto tüccarı, düşük sermayeli bir altcoin projesine işaret etti ve patlamaya hazır olduğuna inandığını söyledi.

Altcoin Psycho: Bu altcoin, coins en çok tutuyorum

Kripto para tüccarı Altcoin Psycho, Hxro’ya (HXRO) işaret ediyor ve madalyonun güç belirtileri göstermeye devam ettiğini belirtiyor. CoinOtag.com olarak geçtiğimiz haftalarda piyasada ciddi bir düşüş yaşandığını daha önce bildirmiştik. Trader bu çöküşü vurgulayarak, “HXRO geçen hafta piyasa çökerken yeni zirvelere ulaştı. Hala onlardan biri coins en çok tutuyorum. Sanırım 1 dolara ulaşacak” diyor.

altcoin tablosu

Hxro, kullanıcıların kripto opsiyonları ve türevleri ticareti yapmasına izin veren bir platformdur. Kullanıcılar bir kripto seçebilir ve belirli bir fiyatın üstünde veya altında kapanma seçeneği girebilir. Yazma sırasında, HXRO 0,68 dolardan işlem görüyor.

Trader bir Bitcoin göstergesini vurguluyor

Bitcoin’e gelince, tüccar, en büyük kripto varlığı için güvenli alım ve satım sinyalleri verdiğini söylediği teknik bir göstergenin altını çizdi. Tüccar, hacimdeki değişiklikleri büyük piyasa hareketlerini tahmin etmek için bir sinyal olarak kullanan OBV adlı bir göstergeye dikkat çekti; “Pozitife döndüğünde” alınıp “eksiye döndüğünde” satılması gerektiğini belirtti.

CoinOtag olarak o dönemde HXRO airdrobe’u paylaşmıştık, hesaplarınızı kontrol etmenizde de fayda var.