Bu Altcoin en iyi yarış atlarından biridir! • Madeni Para Otag’ı

Tanınmış kripto analisti Benjamin Cowen, son günlerde piyasalardaki düşüşlere rağmen bir altcoin projesinin güçlü göründüğünü belirtiyor. Analist, Cardano’nun (ADA) hala bu piyasa döngüsünün en iyi yarış atlarından biri olduğunun altını çiziyor. Benjamin Cowen’in altcoin tahminine daha yakından bakalım…

Benjamin Cowen: En iyi donanımlı yarış atlarından biri olan tanınmış altcoin ADA

Tanınmış analist Benjamin Cowen, yeni analiz yorumunda 467.000 YouTube abonesine ADA’nın kripto piyasalarında devam eden düzeltmenin ortasında güçlü kalan birkaç kripto para biriminden biri olduğunu söylüyor. Benjamin Cowen, açıklamalarına konuyla ilgili şu ifadeleri ekliyor:

Grafiğe bakarsanız, ADA Şubat ayı sonlarında 1,20 dolar seviyelerine dokundu, ancak kısa bir süre sonra geçen yılın en düşük seviyesine (0,81) ulaştı. Bu kısa hareket de tekrar yükselişe geçti. Aşağıdaki çizelge temel olarak şunu söylüyor… ADA temelde olumlu bir yan trendde hareket etti. Peki bu ne anlama geliyor? Bu, ADA’nın aslında birçok altcoinden daha iyi performans gösterdiği anlamına gelir.

Ada Şubat 2021 Grafik

Benjamin Cowen: ADA, çöküşten sonra güçlü kalan kripto para birimlerinden biri

ADA, 16 Mayıs’ta 2,47 dolara ulaştı, ancak o zamandan beri değerinin yaklaşık %50’sini kaybetti. Dün, madeni para 1,27 dolara kadar çıkmadan önce 1 dolara kadar düştü. TradingView’e göre, ADA fiyatı son 24 saatte %5,50 arttı. Benjamin Cowen, ADA’nın büyük kayıplara rağmen direnç gösterdiğini söylüyor. Benjamin Cowen, analizine ilişkin yorumlarına şunları ekliyor:

Bana sorun, “%50 düşüşe karşı”, bu yatay trend o kadar mükemmel mi?’ söyleyebilirsin. Koşullar göz önüne alındığında, evet öyle. Bitcoin de %50 düştü… ADA’nın piyasa koşulları göz önüne alındığında nispeten iyi performans göstermeye devam ettiğini düşünürsek, bunun piyasa döngüsünün ciddi yarış atlarından biri olduğuna dair daha fazla kanıt sağladığını düşünüyorum.

Yazma sırasında, ADA fiyatı yüzde 12’den fazla artışla 1.29 dolardan işlem görüyor.