“Bu 3 Altcoin Yakında 10 Kat Kazanacak!” • Madeni Para Otag’ı

Michael van de Poppe: Tanınmış altcoin SXP yeni bir koşuya başlayabilir!

Yeni bir analizle birlikte, ünlü kripto analisti Michael van de Poppe, kriptodan fiat’a geçişi sağlayan Swipe tabanlı token SXP’yi yakından incelediğini söyledi. Michael van de Poppe’ye göre, SXP/BTC çiftinin bir sonraki ralliyi ateşlemek için önemli bir seviyeyi aşması gerekiyor. Michael van de Poppe, analizine ilişkin yorumlarına şunları ekliyor:

SXP’nin BTC’ye karşı 0.0000053’ün üzerinde olması birçok analist için önemli… Fiyatın 0.000063’teki direnci kırması gerekiyor. Bu seviye kırılırsa, bir sonraki gerçek direnç 0,000083’te bulunur. Ayrıca, eğer SXP 100 günlük MA’nın (hareketli ortalama) üzerine kırılırsa, büyük olasılıkla sorunsuz bir şekilde 0,000083 seviyelerine geçeceğiz… Bu mümkünse, hareketli ortalamaları desteğe çevirerek kendimiz için yeni bir yüksek düşük oluşturabiliriz. orada yükseliş momentumunu sürdürebilir ve SXP için güzel günler görmeye başlayabiliriz.

tokatlamak jeton

Michael van de Poppe: TOMO/BTC, güçlü bir ralliyi ateşlemek için bu kritik direnç seviyesini kırmalı!

Michael van de Poppe’ye göre, 0.000083’ten sonraki güçlü direnç 0.00016’dır. Ünlü yatırımcıyı takip eden bir diğer kripto para birimi ise Bitcoin’e (TOMO/BTC) karşı ölçeklenebilir bir akıllı sözleşme platformu olan Tomo Chain. Michael van de Poppe’ye göre, TOMO/BTC güçlü bir ralliyi ateşlemek için kilit bir direnç seviyesini kırmalı. Michael van de Poppe, analizine ilişkin yorumlarına şunları ekliyor:

Yükselen ivmeyi sürdürmek için tutulması gereken kritik seviyenin, 100 günlük ve 200 günlük MA’nın oldukça üzerinde olan son düşük (0,000038)… olduğunu memnuniyetle pekiştiriyoruz. Biraz daha fazla yükseliş aralığındayız ve bu nedenle 0.00049 direnç bölgesini kırarsak yeni bir yükseliş dalgası başlatabiliriz.

Michael van de Poppe: ALGO/BTC yükseliş piyasası yapısını korurken patlayabilecek başka bir kripto para birimi!

Bir sonraki kripto para birimi, merkezi olmayan finans (DeFi) uygulamaları için bir blok zinciri hizmeti olan Algorand’dır. Michael van de Poppe, ALGO/BTC’nin yükseliş (boğa sezonu) yapısını korurken değerli bir destek alanını korumayı başardığını belirtiyor. Michael van de Poppe konuyla ilgili yorumlarına şunları ekliyor:

Tanıdık altcoin Algorand, ALGO’nun tutması gereken kritik seviye ile yükselmeye hazır. Bu nedenle, büyük olasılıkla, tüm bu yüksek ve daha yüksek düşüşler yeni zirveleri zorlamaya devam edecek.

algoritma

İşte tanınmış analist Michael van de Poppe’nin başarılı BTC ve altcoin iddiaları

CoinOtag.com’un daha önce bildirdiği gibi, profesyonel analist Michael van de Poppe, 2020’nin ilk çeyreğindeki altcoin sezonunu doğru tahmin etmişti. Ayrıca başarılı analist, Bitcoin’in son dönemdeki düşüşlerini saatler öncesinden açıklamıştı. Bunlara ek olarak analist, geçtiğimiz aylarda BTC ve altcoin iddialarında da yüksek bir başarı oranı elde etti.

Tecrübeli analist Michael van de Poppe, Şubat ayında değerli bir piyasa düzeltmesi beklediğini ve 22 Şubat’ta piyasa çöküşünü tahmin ettiğini belirtti. Analist ayrıca Bitcoin’in Mart ayında 50.000 dolara düşüşünü doğru bir şekilde tahmin etti. Bunların dışında usta analistin başka başarılı kripto para varsayımları da var. Bu nedenle yatırımcılar analistin tahminlerini dikkatle takip ederler.

Yasal Uyarı: CoinOtag.com’daki makaleler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır. CoinOtag.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve CoinOtag.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle CoinOtag.com ve sitedeki yazıların yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular bu makaledeki şirket, varlık veya hizmetle ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: CoinOtag.com’un haber içeriğini kaynak göstererek ve link vererek alıntı yapmak için CoinOtag.com’dan izin verilmesi adettendir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve herhangi bir platformda yayınlanamaz. CoinOtag.com’un kod, tasarım, metin, grafik ve diğer tüm içeriklerini, fikri mülkiyet hukukuna ve ilgili mevzuata aykırı olarak kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.