BTT ve XRP Neden Yükseldi? »Coin Otağ

Özellikle iki altcoin, artan yükseliş trendini yansıtan piyasa duyguları ile bugün hareket halinde. Yazma sırasında son 24 saatte, Tron blok zincirine dayalı yardımcı program jetonu BitTorrent (BTT) ve Rippleyerel sırasıyla% 22,8 ve% 38,1 arttı.

BTT, yazı yazıldığı sırada 0,01019 dolardan işlem görüyordu ve yaklaşık 16 saat önce tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,01356 dolara ulaştı. Bu arada XRP 0,904 dolardan işlem görüyordu. Coinmarketcap’e göre XRP, şu anda piyasa değeri açısından en büyük 5. kripto varlığı ve ADA, DOT ve LINK gibi popüler alts’ın üzerinde yer alıyor.

XRP fiyat rallisinin altında yatan neden, Ripple “Finansal açıdan kapsayıcı ve sürdürülebilir bir gelecek” yaratmak için en son planları. Şirket geçtiğimiz günlerde bu görüşü bir blogda paylaşarak projenin “misyon odaklı finansal teknoloji şirketleri, önde gelen üniversiteler, STK’lar, vakıflar ve sosyal girişimcilerle” nasıl çalışacağını detaylandırdı. Özellikle “herkes için daha fazla ekonomik adalet ve fırsat” yaratmak.

Daha erken, Ripple Asya’nın sınır ötesi ödemeler uzmanı Tranglo’nun% 40 hissesini satın aldığını söyledi. Gelişmenin XRP pazarı üzerinde olumlu bir etkisi oldu.

Son 24 saatte kripto fiyatı% 38 artarak XRP’yi Mayıs 2018’in başından bu yana en yüksek fiyat olan 0,87 dolara itti.

XRP rallisi, şu anda ilk kez 2 trilyon doların üzerinde duran tüm altcoin piyasası için piyasa değerini artırmada kilit bir faktör oldu.

XRP fiyatlarındaki toparlanma dışında BTT fiyatları iki gün sonra tekrar yükselmeye başladı. Geçen ay% 81 arttı.

Yükselen ivmenin arkasındaki ana nedenler, BitTorrent’in 4 Nisan’da duyurulan Dosya Sistemi güncellemeleri olabilir. Bu, artırılmış “BTFS ağ desantralizasyonunu artırma” ve “onarım modunun” tamamlanması ile arada devam eden bir “meydan okuma modu” nu içeriyordu.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Coin Otağ veya yazar herhangi bir kayıp veya kazançtan sorumlu değildir. Hiçbir makale kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!