“BTC çok yakında tekrar yükselişe geçecek!” • Madeni Para Otag’ı

Willy Woo: BTC, 24 Haziran’dan itibaren artan bir yükseliş trendi görecek

Willy Woo BTC Tahmini

BTC kabaca 30-40 bin arasında sıkışıp kaldığı için kripto para piyasası bir süredir ciddi bir dönemden geçiyor ancak bu bir on-chain analistinin Bitcoin’de yüksek seviyeler beklentisine engel olmuyor. Willy Woo’ya göre BTC’nin ayı pençelerinden kurtulup boğa boynuzu üzerinde hareket etmesi mümkün ve bu konudaki fiyat tepkisinin çok yakında karşımıza çıkacağını söylüyor.

Analist, Bitcoin’in mevcut piyasa hareketlerini inceliyor ve önemli fiyat seviyelerine işaret ediyor. Analiste göre, önde gelen kripto para birimi 24 Haziran’dan itibaren artan bir yükseliş trendi görecek.

Bitcoin 2 saatte 45.000 dolara nasıl ulaşır?

Twitter kullanıcılarının Bitcoin lehine inanılmaz tahminler yapması alışılmadık bir durum değil. Ancak Willy Woo’nun gönderisine yorum yapan biri, BTC fiyatını çok hızlı bir şekilde artırmak için görünüşte çok kolay bir sistem paylaşıyor. Görünüşe bakılırsa, Crypto Twitter’daki herkes (Twitter’ın kripto para birimi çıkarlarından biri) BTC’yi yalnızca 100 $ karşılığında satın almaya karar verirse, kripto para birimi tarafında BTC fiyatını birkaç saat içinde 45.000 $’a kadar yükseltebilecek büyük bir talep artışı görebilir.

Gelişimini engellemeye yönelik birçok girişime rağmen, Bitcoin’in kripto para birimlerine büyük ölçüde düşman olan küresel bir pazarda on yıl boyunca hayatta kalmayı başardığını belirtmek ciddi bir gerçek olacaktır. Bazıları BTC’ye olan görünür direnci İnternet’in ilk günleriyle ilişkilendirebilir. Yüzyılın başında ve 90’ların dot.com balonunu takiben, bazı insanlar interneti bir “moda” olarak yorumlama konusunda kararlıydı. Tarih bunların hepsinin yanlış olduğunu kanıtladı ve aynı şey Bitcoin’in yerel para birimlerinin yerini almasına neden olabilir.

bitcoin altın

İşte Willy Woo’nun kesin olarak tespit ettiği Bitcoin ve kripto para birimi varsayımları

CoinOtag.com’un daha önce bildirdiği gibi, dünyaca ünlü analist Willy Woo, başarılı tahminleri ve analizleri nedeniyle “Bitcoin Master ve Oracle” olarak anılıyor. Analist daha önce Bitcoin’in Mayıs ayında 5.500 dolara düşeceğini tahmin etmişti ve analistin belirttiği fiyat Mayıs ayında bizi kucakladı.

Daha sonra Bitcoin’de 3.000 dolar seviyelerinin görüleceğini öne süren Willy Woo, bunu başarıyla biliyordu. Ayrıca usta analist, geliştirdiği NVT formülüne dayanarak iddialarında yüksek başarı oranları elde etti. Analist ayrıca Bitcoin’in 9.000 dolara düşüşünü ve 10.000 dolardan 11.200 dolara yükselişini tahmin edebildi. Willy Woo da geçtiğimiz aylarda son derece kusursuz iddialarda bulundu. Bu nedenle yatırımcılar başarılı analisti dikkatle takip eder.

Yasal Uyarı: CoinOtag.com’daki makaleler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır. CoinOtag.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve CoinOtag.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle CoinOtag.com ve sitedeki yazıların yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular bu makaledeki şirket, varlık veya hizmetle ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: CoinOtag.com’un haber içeriklerini alıntılamak ve link vererek alıntı yapmak CoinOtag.com’un izniyle doğaldır. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve herhangi bir platformda yayınlanamaz. CoinOtag.com’un kod, tasarım, metin, grafik ve diğer tüm içeriklerini kullananlar hakkında fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuata aykırı olarak yasal işlem başlatılacaktır.