BNB, XMR, BAT Fiyat Analizi »Para Odası

Binance Coin, birikim aşamasından sonra 300 $ işaretinin üzerinde bir hedef sundu. Monero’da kazançlar 239,4 dolarlık dirençle sınırlanırken, BAT rekor seviyelerden düşmesine rağmen 1 dolar seviyesini korudu.

Binance Coin [BNB]

Satıcılar bölgeye 277,72 doların üzerinde hakim oldu ve Binance Coin’in ATH’sine doğru toparlanmasını durdurdu. Fiyat 245,17 dolarlık desteğe düştüğünde, BNB, fiyat bir sonraki büyük artışa hazırlanırken belki de bir birikim aşamasının bir yansıması olan çalıntı sınır davranışı gösterdi. OBV 277,72 $ direncinin üzerinde alımlar gösterirken, endeks satış baskısının alım baskısından ağır bastığı için düştü. Endeks ayrıca fiyat 4 saatlik zaman diliminde güneye doğru hareket ettiğinden satın alma aktivitesi eksikliği gösterdi.

Yaklaşık bir hafta boyunca yarım çizginin üzerinde sabit kalan Chaikin Para Akışı, yazı yazılırken düşüşle tehdit edildi. Boğalar için orta vadeli hedef 300 dolar seviyesinde kaldı. Bu seviyenin üzerindeki bir artış, BNB’nin grafiklerde daha yeni kayıtlar oluşturmasına neden olabilir.

Para birimi [XMR]

239,4 dolarlık direncin üzerine tırmanmak Monero’yu 260 dolar civarında bir sonraki hedefine yükseltebilir, ancak ayılar geçen hafta fiyatı kısıtlı tuttu. Şu anda 50 işaretinde kuzeyi işaret eden RSI, önümüzdeki seanslarda yörüngesine devam ederse yukarı doğru bir kırılma sinyali verebilir. Ancak, aynı düşüncenin, basının yayınlandığı sırada satış tarafının yanında bulunan Müthiş Osilatör’e de yansıtılması gerekiyordu.

Göstergeler arasındaki eşitsizlik göz önüne alındığında, kısa vadede beklenmedik keskin bir hareket ve XMR, daha geniş pazar düzelene kadar muhtemelen çalınan davranışı sürdürebilir.

Basic Attention Token [BAT]

Rekor seviyelerden gelen soğukluğa rağmen, Basic Attention Token 1 $ işaretinde kaldı. 4 saatlik zaman dilimi boyunca dönen topaçlar, düzeltme süresinin bittiğini gösterdi. Bollinger Bantlarına göre düşük volatilite, kademeli bir konsolidasyon dönemine işaret etmektedir. Şamdanlar Sinyal çizgisinin üzerine çıkarsa, konsolidasyon muhtemelen 1,27 $ direncinin altında gerçekleşecektir.

ADX Göstergesi 40’tan güneyi işaret etti ve boğaların piyasada güç kaybettiğini gösterdi. 25 işaretinin altına bir düşüş, önümüzdeki seanslarda BAT ticaretini yatay olarak görecek. Ancak boğalar, baskı süresi desteğinin altında bir hareket konusunda dikkatli olmalıdır. Böyle bir olay muhtemelen BAT’ın bir sonraki savunma hattına 0,94 dolardan düştüğünü görecektir.

Basic Attention Token (BAT) fiyatı şu anda 1,10 dolardan alıcı buluyor.

En güncel gelişmelerden anında haberdar olmak Twitter Sayfamıza katılın!