BNB ve LINK Coin Fiyat Analizi

Değerli Coinotag Okurları, bu yazımızda BNB ve LINK fiyat analizini sizlerle paylaşacağız. coins. Kripto para piyasası son zamanlarda oynak olmaya devam ediyor. Bitcoin yazı yazılırken 32600 dolardan işlem görüyordu ve gün içinde %4,5 düştü. Bitcoin ile birlikte birçok coins düştü ve önemli destek seviyelerine geriledi. BNB ve LINK analizine bakalım coins, yazımızda önemli seviyelerde olan.

BNB Fiyat Analizi

Günlük grafikte, BNB’ye yatırım yapmak isteyenler veya yatırımlarından nereden kâr edebileceklerini bilenler için ana seviyeleri belirleyelim.

madeni para etiketi

Bir göz atarsak; Anlık olarak B direnç bölgesinde yer alan BNB’nin olumlu bir senaryo çizebilmesi için burada kırılması gerektiğini söyleyebiliriz. Bu bölgenin dökümü yeterli olmayacak ve üzerine GÜNLÜK mum yakın yapılması gerekiyor. Bu olursa, sırasıyla ilk ara direnci ve direnç bölgesi C’yi test etmek isteyeceğini düşünüyoruz.

Ancak bölge çıkış yapmazsa veya piyasa ani bir düşüş gösterirse ara destek seviyemize ve A destek bölgemize kadar satış baskısı devam edebilir.

madeni para etiketi

Daha yakından bakacak olursak, grafiğimizde EMA 50 (sarı) ve EMA 200 (beyaz) ortalamalarını görüyoruz. Bu ortalamaların fiyatla birlikte hareketlerine bakacak olursak BNB’nin karar aşamasında olduğunu söyleyebiliriz. B bölgesinin iki katının veya tavanının kırılmasının günlük olarak yönünü belirleyeceğini söyleyebiliriz.

LINK Fiyat Analizi

LINK DO alanında kalıcılığını sağlayamazsa mavi kutunun tepki alacağı ilk yer olacağını düşünüyoruz.

madeni para etiketi

Fiyat DO’nun üzerindeyse, takılıp kalabileceği alanlar ilk etapta MO ve üstündeki Mavi Alan’dır. Bu bölgenin üzerinde kalırsa, fiyat hareketi yukarı doğru hareket edebilir.

Sorumluluk Reddi: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğabilecek herhangi bir kayıp veya kazançtan Coin Otağ veya yazarı sorumlu değildir. Hiçbir makale kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.