BNB Fiyat Analizi! BNB İçin Önemli Seviyeler!

Popüler altcoin BNB, düşüşten etkilenen altcoinler arasında yer alıyor. BNB coinin kritik seviyelerinden bahsettiğimiz yazımıza bir göz atalım.

BNB Coin Beklentileri Karşılanmadı mı?

Binance 16. Coin Yakma Etkinliğini Gerçekleştirdi!Binance 16. Coin Yakma Etkinliğini Gerçekleştirdi!

Lider kripto para borsası Binance, her 3 ayda bir gelirinin %20’si ile BNB’yi yakıyor. Madeni para yakma olarak bilinen bu işlem, Binance miktarını azaltır. coins dolaşıma girer ve değerinin artmasına neden olur. 18 Temmuz Pazar günü gerçekleşen 16. Binance jeton yakımı, yakıldıktan sonra fiyatın oldukça yükseldiği bilindiği için yatırımcılar tarafından coşkuyla karşılandı. Ancak hem kripto para birimleri zor bir dönemden geçiyor hem de Bitcoin’in yaptığı sert hareketler bu yükseliş planını engellemiş görünüyor. Fiyatın yükselmesini bekleyen yatırımcılar, birçok kripto parada olduğu gibi güne düşüşle başladı.

BNB Destek Seviyesi!

Binance Coin Destek Seviyesi!Binance Coin Destek Seviyesi!

Binance coin desteğini 280 dolardan kaybetti. Daha önceki büyük düşüşlerde tutunmayı başardığı 260 dolar seviyelerine kadar geriledi. Şimdilik 260 dolar seviyesinde tutunmayı başarmış görünen BNB coin, analistlere göre eski destek seviyesini test etmeye gidebilir. Birçok yatırımcı, Binance’in arkasındaki lider kripto para borsası olduğu için uzun vadede Binance parasına güveniyor. Ancak kısa vadede Bitcoin hareketlerinden etkilenen altcoinlerden biri olduğu unutulmamalıdır.

BNB Direnç Seviyesi!

BNB Destek Seviyesi!BNB Destek Seviyesi!

Binance coin için ilk destek seviyemiz direnç olarak görünebilir. Bu seviye, yukarıda verdiğimiz 280$ seviyesidir. Bundan sonra Binance coinin karşılaşacağı bir diğer direncin 338 dolar seviyeleri olduğunu söyleyebiliriz. Binance coin, günlük grafiğinde açıkça kırdığı düşüş eğiliminin ardından yatırımcılarını yükseliş beklentisine sokmuştu.

Ortalama 290 dolarlık düşüş trendini kırdıktan sonra çoğu yatırımcı Binance coin yakma haberiyle Binance coine yöneldi. Önde gelen kripto para birimi Bitcoin’in sert hareketleri nedeniyle kırdığı seviyelerden sonra devam edemeyen BNB, yazı yazılırken 266 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Sorumluluk Reddi: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğabilecek herhangi bir kayıp veya kazançtan Coin Otağ veya yazarı sorumlu değildir. Hiçbir makale kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Son dakika gelişmelerinden anında haberdar olmak için bizimle iletişime geçin. heyecanBizi Facebook ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!