BitcoinSV Yorum Analizi Uzun Vadeli: 14 Eylül

BitcoinSV için uzun vadeli yorum analizimiz aşağıdadır.

Eylül ayının 1 haftasından sonra tüm piyasa rengini kırmızı gördükten sonra, 2. hafta çoğu kripto para birimi için bir fırsat penceresi sundu ve çoğu, grafiklerde bir çeşit iyileştirme için çalışıyor. Bu kripto varlıklarından bazıları güçlü kazançlar kaydederken, Bitcoin SV önemli bir direnç seviyesinin oldukça gerisinde kaldı. BSV’nin son 24 saatteki düşüşü, kripto varlığını bir kez daha kritik destek seviyesinin altında bırakarak daha fazla değer kaybına neden oldu.

Yazı yazılırken, Bitcoin SV, 2.98 milyar dolarlık piyasa değeri ile 162 dolar değerindeydi ve kripto para birimi sıralamada 11. sıraya düştü.

BitcoinSV Yorum Tablosu 1 Gün

Kaynak: TradingView’de BSV / USD

Önceki bir makalede belirtildiği gibi, Bitcoin SV’nin yükseliş hareketi 2 Eylül’de 150 dolara ulaştıktan sonra övgüye değerdi. Ancak, 174 dolarlık direnç noktası kripto para biriminin iyileşmesi için çok fazlaydı. Tesadüfen, 174 dolar geçmişte düşüş eğilimini tersine çevirmede kilit bir bölge oldu. Dolayısıyla, eğilimi tersine çevirememe, Bitcoin SV’nin yüzünde patladı.

8 Eylül’de, düşüş mumundaki fitil 174 doların üzerine çıktı, ancak kripto, pozisyonunu 174 doların üzerine kapatamadı. 50 Hareketli Ortalama güçlü bir genel direnç olarak hareket ederken, Göreceli Güç Endeksi veya RSI’yi test etme olasılığı aşırı satım bölgesi, yazı yazılırken kesinlikle daha yüksekti.

O zamanlar Bitcoin SV, önceki 165 dolarlık destek hattının çok altında işlem görüyordu.

Bitcoin SV 1 haftalık grafik

Kaynak: TradingView’de BSV / USD

Haftalık bir perspektiften, Bitcoin SV’nin geçen hafta yaptığı hareket çok daha belirgindi. Saatlik grafikte efor gibi görünse de Eylül’ün 1 haftasında toparlanma değerin% 10’unu kaybetmesine neden olmadığından toparlanmanın yoğunluğu oldukça sınırlı kaldı.

50-Hareketli Ortalama yukarıdan güçlü bir baskı uyguladığından, Bitcoin SV’nin önümüzdeki birkaç hafta içinde 174 doları aşmak için başka bir ralliye girmesi pek olası değil. Müthiş Osilatör ayrıca azalan yükseliş momentumunu ve simetrik üçgen oluşumunu vurguladı ve muhtemelen başka bir düşüş eğilimi yaşadı.

Bitcoin SV, önümüzdeki birkaç hafta içinde muhtemelen 150 doları test edecek.