Bitcoin’in fiyatı şu anda 17.000 dolar: Analistler ne diyor?

Haftalardır istikrarlı bir şekilde yükselen Bitcoin, bugün 17.000 doları aştı. Piyasa değerine sahip en büyük kripto para birimi 15.02 TSI’da 17 bin 73 dolar gördü. Haberin yayınlandığı tarih itibariyle 15.13, fiyatı 17 bin 11 dolar oldu.

16.000 $ seviyelerinin Bitcoin’de direnç yaratabileceği tahmin ediliyordu. Yaklaşık iki haftadır 16 bin dolar civarında seyreden kripto para için bir sonraki hedefin 20 bin dolar olduğu belirtiliyor.

Bitcoin sıkı bir şekilde 20.000 dolara gidiyor

Bloomberg’in baş emtia stratejisti Mike McGlone geçen hafta yaptığı bir incelemede Bitcoin’in 20.000 $ ‘a doğru yol aldığını söyledi. “Bitcoin, 2013 ve 2017’de olduğu gibi 2021’de de parabolik bir yükseliş yaşayabilir. Dünyada beklenmedik bir gelişme olmazsa, bu hikayenin olmasını bekliyorum. Önümüzdeki potansiyel seviyeler yeni zirvelerdir. “Arz-talep sorunu, benimsemedeki hızlı artış, bence yükselmek için gereken tek şey zaman.”

6 ayda 20 bin dolar

Başka bir analist, Quantum Economics’ten Jason Deane, McGlone ile aynı şeyi düşünüyor. Deane, “20.000 doların gerçekçi bir rakam olduğunu düşünüyorum ve 6 ay sonra olacağına inanıyorum” diyor.

17 bini aştıktan sonra yeni zirveleri tartışabiliriz

Son olarak İş Yatırım Uluslararası Piyasalar Müdürü Şant Manukyan, “17 bin seviye önemli bir seviye. Daha önce 20.000 dolara yakın seviyelerden alım yapanların, fiyat tekrar bu noktaya geldiğinde satışa başlayacaklarını ve fiyat üzerinde baskı oluşturacağını düşünmüyorum. Bitcoin yatırımcısı böyle bir yatırımcı değil. 17 bini aştıktan sonra yeni zirveleri tartışabiliriz. […] Bitcoin altın piyasasından çalmaya başladı, bence başlayacak ve bu daha da hızlanacak. kullanılan ifadeler.

Sorumluluk reddi: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Crypto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır. Yeterli deneyim ve bilgiye sahip değilseniz, bir danışmandan yardım almanız önerilir. Her yatırım kararı bireylerin sorumluluğundadır. Coinotag ve bu içeriğin yazarı kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 17.018.71 dolardan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!