Bitcoin’in Fiyat Hareketlerinden Sonra Altcoinleri Ne Bekliyor? İşte Ünlü Analist ve Coin Otag’ın Değerlendirmesi • Coin Otag

Bitcoin rallisi altcoin projelerine fayda sağlayabilir mi?

Bitcoin’in çevreye zararlı olmamasında daha önce önemli rol oynayan analist Michaël van de Poppe, geçtiğimiz günlerde bu soruları yanıtladı. Bitcoin bir süredir “ölüm haçına” doğru ilerliyor ve bu kesişme hala yakınken aktif ralliyi dengelemeye yardımcı olabilir. Poppe, Hareketli Ortalamalar (aşağıdaki resimde kırmızı ve turuncu çizgiler) birbirine değmeden önce BTC’nin bir süre yanlamasına devam etmesinin değerli olduğunu söyledi. Bunu takiben sahte bir düşüş senaryosu olacağını – önceki haberimizde de belirttiğimiz gibi, Bitcoin’de kısa pozisyonların arttığını ancak bunun insanları baş aşağı bırakma girişimi olabileceğini – ve kripto para için bir sonraki direnç bölgesinin olacağını belirtti. 48-49 bin dolar civarında olacak. Van de Poppe ayrıca şu terimleri kullandı:

İstikrarlı bir yükseliş için, kritik direnç seviyelerini (48k ile 49k arası) tekrar güçlü desteğe çevirmek isteyebilirsiniz – en azından psikolojik olarak, çok sayıda destekçi de olacaktır – çünkü o zaman geldiğinde, doğru yönde düşüncelerinizi devam ettirebilirsiniz. gelecekteki fiyat hedefleri

Bitcoin Grafiği 17 Haziran

Altcoin fiyatları ne olacak?

Analiste göre, BTC’nin hareketi düz olduğunda, altcoinler de ilişkili bir şekilde hareket edecek. Bu tahmin, özellikle düşüş sırasında piyasada oluşan panik nedeniyle BTC çöktüğünde diğer altcoinlerin çöküşüne dayanıyor. Bitcoin altcoinleri ile tekrar ilişki kurarsa altcoinlerin de ivme kazanabileceğini düşünüyor. Van de Poppe, “Bitcoin konsolide olduğunda Altcoinler yeterince hareket ediyor” diyor. Altcoinler toparlanamıyor çünkü BTC’nin ani yükselişi onlara baskı yapıyor. Ancak analiste göre Bitcoin yakın gelecekte ani bir yükseliş hareketi göstermeyecek. Ancak ünlü analistin fikirlerini bir kenara bırakın, ilgili değişim platformlarının Bitcoin için büyük açık pozisyonları sıvılaştırmasının ne kadar karlı olduğunu düşündüğünüzde, analistin belirlediği seviyelere ulaşmadan ani yükselişler de gelebilir. Yine bunlar yatırım tavsiyesi olmayıp, durumun değerlendirilmesinde bir başka olasılıklar kümesini oluşturmaktadır ve fikri bütünlük Coin Otağ’a aittir.

Bitcoin Fiyat Tablosu 17 Haziran 2021

Michael van de Poppe, “Bu, altcoinlerin Bitcoin’den daha iyi performans göstermeye başlayacağı bir zamandır. “Bitcoin’in yatay hareketi ne kadar uzun sürerse, altcoinlerin ralliye devam etme olasılığı o kadar yüksek” diyor.

Analist ayrıca ETH, LINK ve FTM’yi de değerlendirdi

Poppe ayrıca Ethereum, Chainlink, Fantom’un BTC karşısındaki fiyat hareketlerini de tartıştı. Analiste göre, Ethereum hala istikrarlı bir konsolidasyon döneminin beklenebileceği kritik bir dayanağı koruyor. Chainlink için analist, “35 dolar görülmeden önce biraz daha konsolidasyon görülebilir, o zaman yükseliş devam edecek” dedi ve Fantom’un BTC’ye karşı 0.000055-0.000065 civarındaki destek seviyesini koruması gerekiyor. devletler.

Hayalet Grafikler 17 Haziran