Bitcoin’i bir değer deposu olarak unutun! İşte bundan çok daha fazlası … »Coin Otağ

Değer deposu ve dijital altın anlatısı, Spot borsalarda Piyasaları fırtına ile ele geçirdi. Bitcoin, 18000 $ ‘ın üzerinde işlem yapmaya devam ederken ve on yıl önce satın alınan 1000 $’ lık Bitcoin’in bugün yaklaşık 100.000.000 $ değerinde olacağı gerçeğini göz önünde bulundurarak, Value hikaye mağazasından ilerlemeyi düşünün. @Danheld bunun hakkında tweet attığında, Binance’den CZ yorum yaptı

“Bu bir değer” deposu “değil. Çok arttı. Lol”

Gerçekten işe yaradı ve bu yüzden @danheld, Bitcoin’i “değer çarpanı” olarak adlandırdı

Bitcoin neden bir değer çarpanıdır?

Kaynak: Twitter

Öyleyse Bitcoin neden gerçekten bir “değer çarpanı”?

Bitcoin’in piyasa döngüleri gerçek bir fiyat etkisi yarattı. 2017’deki ATH isabeti 30 gün içinde düştü, ancak bu sefer fiyat bu seviyede beklenenden daha uzun sürdü. Yarılanmadan yaklaşık 6 ay sonra, Fiyat yeni bir ATH’ye ulaştı ve piyasa değeri, Önceki ATH’yi çoktan aştı.

Bitcoin neden bir değer çarpanıdır?

Bitcoin fiyat grafiği ve piyasa değeri | Kaynak: coinmarketcap.com

MicroStrategy ve Square’in Bitcoin’e yaptığı yatırımdan bu yana, haftada 2-3 kez Kurumsal yatırımcılardan olumlu haberler geliyor. Yatırımların hızlı akışı, Volatilite ve ağ momentum çizelgesinden anlaşılıyor ve yatırımlar Bitcoin’e ve piyasa değerine dayalı en iyi Altcoinlere akmaya başladı. Bu, Spot borsalarında talebin tutarlı bir şekilde oluşturulmasını sağladığından, Fiyat üzerinde doğrudan bir etkiye sahiptir.

Birkaç Altcoin ve DeFi projesi Bitcoin’den önce önceki ATH’lerinden daha iyi performans göstermesine rağmen, hemen hemen anında Fiyat ve Piyasa Kapitalizasyonunda aşağıdaki düşüş oldu. Ancak bu, Bitcoin’i Altcoinlerden ayırır. ETH 2.0’ın piyasaya sürülmesi, Ethereum ve DeFi tarihinde en çok beklenen olaydır ve Bitcoin için ağ ivmesi hala geçen hafta ile neredeyse aynı seviyede. Temel bilgiler daha güçlüdür ve metrikler anlatıyı destekler. Her yatırımcının portföyünde doğrudan bir ROI ürünü, piyasa değeri ve fiat eşdeğeri bulunur. Diğer en iyi varlıklarla karşılaştırıldığında, BTC’nin Net Düzeltilmiş Getirileri ve Altınları çok daha yüksek, ROI% 170’in üzerinde. Her rallide birkaç geri çekilme var ve mevcut rallide aynı şeylere tanık oluyoruz, ancak arz, işlem sayısı ve talebe bağlı olarak çoğu için 20.000 $ gibi görünüyor.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 19.374,69 $ seviyesinde.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!