Bitcoin’de Önemli Destek ve Direnç Seviyeleri! Bitcoin bu seviyeye düşerse ayı piyasası gelir mi? • Madeni Para Otag’ı

Kripto para piyasası, toplam piyasa değeri 1,5 trilyon doların altındayken yatay hareketine devam ediyor. Bitcoin, yan kanala doğru hareket etmeye devam ederken 35.000 dolar seviyesinin üzerinde tutmak için yukarı yönlü bir hareket başlatabilir. Theta ve VeChain, piyasadaki keskin düşüşten etkilenen piyasada yatay kanal hareketlerine devam ediyor.

Bitcoin Fiyat Analizi

Bitcoin, Günlük mumdan %7 düşüşle 33330 dolara düştü. Yazdığımız sırada, Bitcoin 34.210 dolar civarında hareket ederek günlük mumunu kurtarmaya çalışıyordu. Dik düşüşe rağmen, Bitcoin 33.150 dolar destek seviyesinin altına düşmeden toparlanmayı başardı. Göstergelere göre, bu keskin düşüşün ardından düşüş grafiğinde hala bir geri dönüş sinyalinin olduğu gözlemleniyor. Birçok yatırımcıya göre Çin’deki madencilik olayının bu durumu tetiklediği söyleniyor.

Göreceli Güç Endeksi (RSI) aşırı satım bölgesinin altında gezinirken, yazı yazılırken bu bölgenin üzerine çıkmaya çalışıyordu. Hareketli Ortalamalar çizgisine göre – 50 SMA (kırmızı) ve 100 SMA (turuncu) güçlü bir düşüş eğilimi gösterdi ve mum göstergelerinin üzerinde kaldı.

Bitcoin şu anda yatay bir hareketi sürdürdüğü için her iki yöne de gidebilir. Üstelik sektördeki olumsuz haberlere dayanacak gücü de yok gibi görünüyor. Desteğin altında sarkarsa sert hareketler yapma olasılığı vardır.

THETA/USDT Fiyat Analizi

THETA, 12-14 Haziran arasındaki düşüşle 4 Haziran’dan bu yana 10.41 dolar direnci ile 8.29 dolar destek seviyesi arasında konsolide olmaya devam ediyor. Yazının yazıldığı sırada, günün akşamı Bitcoin ile keskin bir düşüş yaşayarak 8.39 dolardan işlem görüyordu. . Bollinger Bantları yan hareketlerini direniş gibi davranarak sürdürdüler.

Hacim Değerleri, 26 Mayıs’tan bu yana istikrarlı bir şekilde yükseliyor, ancak şu anda gösterge küçük bir düşüş ve ardından bir yükseliş görebiliyor. Müthiş Osilatör Göstergeleri, kırmızı mumların varlığı nedeniyle yazı yazarken aşağı yönlü momentumun süründüğünü söylüyordu.

VeChain [ VET ] /USDT Fiyat Analizi

VET için kilit direnç seviyesini (0.145$) geçemedi, ancak kripto para son 2 haftadır destek seviyesini (0.093$) sık sık test ediyor. Yazının yazıldığı sırada 0.091 dolardan işlem gören VeChain, gün içinde 0.093 dolara yaklaştı. Parabolik SAR göstergeleri, mum çubuklarının üzerinde beyaz noktalı çizginin varlığı nedeniyle yazının yazıldığı sırada bir düşüş trendinin başladığını gösterdi.

MACD bize kırmızı sinyal çizgileri mavi gösterge çizgisinin üzerinde kaldığı için düşüş eğilimi göstermeye devam edeceğini gösteriyordu. Para girişi verilerine dayanarak nötr çizginin altına düşmesine rağmen Chaikin, Para Akışı göstergeleri düşüş nötr bölgesinde olduğu için kripto para birimleri için sıkıntılı zamanlar olabileceğini söylüyor.

Sorumluluk Reddi: Konuyla ilgili yorum ve analiz bulguları sadece ilgili kişilerin veya yazarın görüşleri olup, yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğabilecek herhangi bir kayıp veya kazançtan Coin Otağ veya yazarı sorumlu değildir. Hiçbir makale veya haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 34.714,00 dolardan alıcı buluyor.