Bitcoin Yine 30 Bin Doların Üzerinde! Dibe vurdu mu?

Ocak ayından bu yana ilk kez 30 bin dolar seviyesinin altında kalan Bitcoin, yeniden 30 bin doları aştı. Ne olacak şimdi?

hızlı navigasyon

Bitcoin Dip mi? BTC Göstergeleri Sinyalleri! Bitcoin için Büyük Gün!

Bitcoin Dip mi?

Bitcoin İçin Dip mi?Bitcoin İçin Dip mi?

Bu son düşüş BTC için dip mi oldu? Boğa sezonu buradan devam edecek mi? Yatırımcıların kafasındaki bu sorular her yerde karşımıza çıkıyor. Bitcoin için birçok kurumsal yatırımcı, alt seviyenin çoktan geldiğini söyledi. Analistler ve kurumsal yatırımcılar dibin 28 bin dolar olduğunu vurguladı. Yatırımcılar 30 bin doların üzerine çıkan BTC için hevesli görünüyor. Ancak dikkatli olunması gereken uyarılar var. Bu yükselişin, kırılan destek seviyesinin yeniden test edilmesi olduğu düşünülüyor. Ancak öyle bile olsa Bitcoin’i yeniden 31.500 dolardan görmek yatırımcıyı biraz daha rahatlatacaktır. Düşüş trendini yeniden test etmesi durumunda 32.000$ seviyelerini görmek olası olasılıklardan biri.

BTC Göstergeleri Sinyalleri!

Göstergeler Bitcoin İçin Alım Sinyalleri Veriyor!Göstergeler Bitcoin İçin Alım Sinyalleri Veriyor!

En sık kullanılan göstergelerden biri olan MACD, uzun bir aradan sonra günlük grafiğimizde al sinyali verdi. Benzer şekilde, bir diğer popüler gösterge olan RSI, 8 Haziran’dan bu yana en iyi alım pozisyonu sinyalini verdi. En son MACD göstergesi günlük grafikte bu sinyali verdiğinde Bitcoin 31.500 dolardan 35.800 dolara çıktı. -BTC yazı yazılırken 31.700 dolardan işlem görüyor. Bu veriler BTC için olumlu bir ruh hali içeriyor. Analistlere göre alım sinyali veren en sık kullanılan göstergelerden ikisi önümüzdeki günlerde fiyat hareketini biraz daha yukarı taşıyabilir.

Bitcoin için Büyük Gün!

Elon Musk ve Jack Dorsey Bitcoin Hakkında Konuşacak!Elon Musk ve Jack Dorsey Bitcoin Hakkında Konuşacak!

Bugünün Bitcoin için önemli bir gün olduğunu söyleyebiliriz. Dün sizlere ilettiğimiz haberde Tesla CEO’su Elon Musk ve Twitter CEO’su Jack Dorsey’in bugün bir Bitcoin konferansı düzenleyeceğinden bahsetmiştik. BTC destekçisi Jack Dorsey, Elon Musk’ı BTC konusunda ikna etmeyi başarır ve konferanstan olumlu sonuçlar çıkarsa, önümüzdeki günlerde kripto para piyasası için güzel gelişmeler görebiliriz gibi görünüyor. Konferansın detaylarını ve sıcak gelişmeleri en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Sorumluluk Reddi: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğabilecek herhangi bir kayıp veya kazançtan Coin Otağ veya yazarı sorumlu değildir. Hiçbir makale kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Son dakika gelişmelerinden anında haberdar olmak için bizimle iletişime geçin. heyecanBizi Facebook ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!