Bitcoin ve Ethereum’daki düşüş bitmedi! Bu 4 altcoin’e dikkat çeken analist şunları söyledi …

Twitter’da 80.000 takipçisi bulunan ünlü kripto para tüccarı Michael van de Poppe, Bitcoin ve Ethereum’daki düzeltmenin henüz tamamlanmadığını belirtti.

BTC’nin gidişatı hakkında yorum yapan Van de Poppe, en büyük kripto para biriminin 9.500 dolara kadar para çekme deneyimi için uygun koşullara sahip olduğunu söyledi. söyledi:

Her direnç seviyesi, mevcut direnç bölgesine (kırmızı blok) benzer bir onay alır. Bu kırılırsa 11200-11400 dolar arasında olacak ama tam tersi olursa 9500-9800 seviyeleri gelecek diye düşünüyorum.

Ethereum’da düşüş bekleyen başarılı yatırımcı, aynı zamanda en büyük ikinci kripto para biriminin mevcut fiyatının 340 dolardan yüzde 25 oranında geri çekilmesini bekliyordu. tahminler:

Burada da düşüş eğilimi bekliyorum. Önemli bölge 250-280 dolar arasında … “

Daha fazla düşmesini beklediği altcoinlerden bahseden Van de Poppe, Polkadot’u (DOT) gözlerine yakaladı ve şöyle dedi: söyledi:

Görünüş iyi değil. Destek bölgesini 4. kez kırmaya çalıştı ve her seferinde oradan döndü. Başka bir destek girişimi varsa, buraya bırakacağız (LEVELS ~ 2,81 $) “

Ayrıca Cardano (ADA) analisti, Ethereum rakibinin şu anki 0,09 $ ‘lık fiyatın yüzde 33’ünden fazlasını kaybedebileceğini söyledi. düşünüyor.

Van de Poppe, Zilliqa’nın (ZIL) da hızlı bir yükselişten önce yatay bir seyir izleyeceğini söyledi. o inanıyor.

“VeChain düşmeye devam ediyor”

Ünlü tüccarın düşmeyi beklediği bir başka para da tedarik zinciri oluşumu Vechain. Son zamanlarda yapılan önemli anlaşmalarla fiyatını yaz sezonundan bu yana artıran VET, altcoinlerin düşmesiyle geri döndü. Van de Poppe’ye göre 0,02 dolardan düşen VET şu anda 0,01 dolarda, ancak düşüş yüzde 20’de devam edecek.

“Düşüş kısa vadede, ardından boğalar”

Orta vadede BTC ve altcoinlerde bir tersine dönüş öngören Van de Poppe, bu durumun uzun sürmeyeceğini düşünüyor. Kısa bir geri çekilme sonrasında boğaların piyasaları kontrol altına alacağını düşündüğünü söyleyen ünlü tüccar, 2021’den itibaren hem bir yükseliş hem de önemli bir alt sezon beklediğini söyledi.

Sorumluluk reddi: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Crypto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır. Yeterli deneyim ve bilgiye sahip değilseniz, bir danışmandan yardım almanız önerilir. Her yatırım kararı bireylerin sorumluluğundadır. CoinOtağ ve bu içeriğin yazarı kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.