Bitcoin SV, Waves, VeChain Fiyat Analizi – Anahtar Destek ve Dirençler! »Coin Otağ

Bitcoin SV, fiyat tablolarında azalan volatilite ve işlem hacmi sergiledi ve 216 dolarlık bir destek seviyesinin üzerinde konsolide edecek şekilde ayarlanabilir. Ancak, Waves ve VeChain yükselişe geçmeye hazır görünüyordu.

Bitcoin SV [BSV]

Bitcoin SV, Waves, VeChain Fiyat Analizi: 16 Ocak

Kaynak: TradingView’de BSV / USDT

4 saatlik grafik Bollinger Bands, geçen hafta önemli dalgalanma görülürken, hem oynaklığın hem de ticaret hacminin son zamanlarda düştüğünü belirtti.

216 dolarlık destekle aynı zamana denk gelen% 50 geri çekilme seviyesinin BSV’ye güçlü bir destek olarak hizmet etmesi beklenebilir. Önümüzdeki birkaç gün, Bitcoin’in her iki yönde de önemli bir hareket görmemesi koşuluyla BSV’nin bu seviyenin üzerinde konsolide olduğunu görebilir. Bu durumda BSV, piyasalarda Bitcoin’i takip edecek.

DALGALAR

Bitcoin SV, Waves, VeChain Fiyat Analizi: 16 Ocak

Kaynak: TradingView’de WAVES / USDT

RSI, bir yükselişin devam ettiğini ve Stokastik RSI’nın henüz aşırı alım veya aşırı satım koşullarını göstermediğini vurgulamak için nötr 50 bölgesinin üzerine çıkmaya devam etti. Ancak son haftalarda 6,6 dolarlık direnç seviyesi inatçı. 7 $ ‘a kısa bir artış, güçlü satış baskısıyla karşılandı ve bu bir kez daha olabilir.

Aralık ayında WAVES 9.11 $ ‘dan 5 $’ a düştü ve Ocak ayında WAVES toparlandı, ancak yine de 5 ila 6.6 $ aralığına saygı duydu ve daha uzun zaman dilimlerinde bir yükseliş trendi oluşturamadı.

6.6 dolarlık bir ret, 5.8 dolarlık bölgeyi uzun pozisyonlara girme fırsatı haline getirecektir.

VeChain [VET]

Bitcoin SV, Waves, VeChain Fiyat Analizi: 16 Ocak

Kaynak: TradingView’de VET / USDT

EMA şeritleri birkaç gün önce düşüş eğilimi gösterme tehdidinde bulunmuştu ama olmadı. O zamandan beri, fiyat bir dizi yüksek düşüşler oluşturduğundan ve VET 0,0268 $ direncinin hemen altında işlem gördüğü için biraz dengesiz kaldı.

Müthiş Osilatör, ticaret hacmi giderek azaldıkça VET’in arkasındaki zayıf yükseliş ivmesini kaydediyor. Bu, VET’in bir sonraki seviyeyi 0,031 $ ‘da test etmek için direnci aşarak yukarı doğru bir hareket için güç oluşturduğunu gösterdi.

VET satış baskısıyla karşı karşıya kalırsa ve EMA şeritlerinin altına düşmeye zorlanırsa, 0,022 dolara hareket sinyali verilecektir.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!