Bitcoin SV, Waves, Dogecoin Fiyat Analizi »Coin Otağ

Bitcoin’in hakimiyeti, geçen hafta% 61,6’dan yukarı yönlü bir artış yayınladıktan sonra% 63,6’ya yükseldi. Bu metrikteki istikrarlı bir artış, Piyasadaki birçok Altcoin için sorun yaratabilir.

Bitcoin SV’nin boğaları, birkaç saat önce kırdıktan sonra 183 $ seviyesini tutmaya çalıştı. Kripto merdiveninin daha aşağısında, Dogecoin destek seviyesinin üzerinde bir konsolidasyon dönemindeyken Waves güçlü bir şekilde yükseliyordu.

Bitcoin SV [BSV]

Bitcoin SV, Waves, Dogecoin Fiyat Analizi: 07 Aralık

Kaynak: TradingView’de BSV / USDT

Bitcoin SV, son birkaç haftadır yükseliş eğilimi gösteriyor. Aslında, yerel yüksek seviyelerden 210 dolara düşüşün% 50’den fazlasını kurtardı.

Önceki işlem seanslarında 183 $ direnç seviyesinin üzerinde kapanırken, Piyasa, ayılar fiyatı direnç seviyesinin altına tekrar kapanmaya zorlayabildiğinden seviyeyi tutamadı.

RSI, Tarafsız 50 bölgesini destek olarak test ettikten ve kuzeye doğru ilerledikten sonra oyunda bir yükseliş sinyali verdi. Fiyat bir Azalan üçgen (turuncu) oluşturdu ve iyi ticaret hacmi ile desteklenen yukarı doğru kırıldı.

183 $ ‘lık bir savunma, kısa vadede BSV için yükselişe gidebilirken, Reddetme BSV’nin yatay olarak 177 $’ dan ticaretini görebilir ve hatta önümüzdeki saatlerde 172 $ ‘a düşebilir.

Dalgalar [WAVES]

Bitcoin SV, Waves, Dogecoin Fiyat Analizi: 07 Aralık

Kaynak: TradingView’de WAVES / USDT

Dalgalar, bir baş ve omuz modeli oluşturacak şekilde göründükten sonra yükselen bir kanalda ticaret yapıyordu. Bununla birlikte, Sağ omuz kanal tarafından çözüldü ve yazı yazılırken, MACD ve sonuçta ortaya çıkan düşükler serisine kıyasla WAVES’in arkasında güçlü bir yükseliş ivmesi vardı.

Stokastik RSI, WAVES için küçük bir düşüş olabileceğini ve 8.43 $ ‘ın fiyatın tekrar ziyaret edebileceği bir cep olduğunu belirtti.

Kanalın altında bir kapanış, Fiyatı 6,62 $ destek seviyesine veya daha da aşağıya itebilir.

Dogecoin [DOGE]

Bitcoin SV, Waves, Dogecoin Fiyat Analizi: 07 Aralık

Kaynak: TradingView’de DOGE / USDT

Bollinger Bantları, DOGE’nin düşük volatilite dönemi yaşadığını gösterdi. Hareketli ortalamalar da aynı hikayeyi anlattı.

Birkaç gün boyunca 50 SMA (sarı) ve 20 SMA’nın (beyaz) birbirine yakın hareket ettiği gözlendi. Bu, fiyatın 0,0033 dolarlık destek seviyesinin üzerinde konsolide olduğunu gösterdi.

Ticaret hacmi de oldukça düşüktü ve grafiklerde konsolidasyon kavramını doğruladı.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 19.181.90 dolardan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!