Bitcoin SV uzun vadeli Fiyat Analizi: 31 Ağustos

Feragatname: Aşağıdaki makalenin bulguları, Bitcoin SV pazarında ortaya çıkan kalıpları ve bunun fiyat üzerindeki etkisini analiz etmeye çalışıyor.

Piyasanın geri kalanı gibi Bitcoin SV’nin fiyatı da sürekli düşüş baskısına işaret ediyor. Kripto varlığının 200 doların altındaki son kısıtlaması, son pipet çekilmiş gibi göründü ve bazıları 200 doların üzerindeki iyileşmenin BSV’nin kapasitesinin ötesinde olduğunu öne sürdü. Bununla birlikte, piyasadaki hiçbir şey onaylanıncaya kadar onaylanmadı ve Bitcoin SV için yakalaması zor olan 200 $ aralığında ikinci bir atış, yazı yazıldığı sırada oyuna geri dönmüş gibi görünüyordu.

İçerik Başlıkları gizle

Bitcoin SV 6 saatlik grafik

Bitcoin SV uzun vadeli Fiyat Analizi: 31 Ağustos

Kaynak: TradingView’de BSV / USD

Bitcoin SV, 259 $ ‘lık bir yüksek kaydettikten sonra Ağustos ayı boyunca aynı seviyeyi tekrar test etmedi. Bitcoin ve Ethereum’un her ikisi de ayın ortasında yeni yüksekler kaydederken, BSV sadece 235 $’ lık daha düşük bir yükseklik kaydetti. 15 Ağustos, BSV’nin fiyat hareketi düşen bir takoz modelini uyandırdı ve kısa süre önce 183 $ ‘a geri döndü. Bazı yükseliş faktörlerinin gelmesi ile Bitcoin SV 200 $ seviyesini geçecek gibi görünüyor. Bununla birlikte, basın yayınlandığında, 2020’nin çoğu gibi 200 dolarlık direnç güçlü kaldı.

Bununla birlikte, Bitcoin SV piyasasının yakında yukarıda belirtilen direnç seviyesini aşması muhtemeldir. Ticaret hacmi gözlendiğinde, Ağustos ayı boyunca değerlemenin yanı sıra düşüş görüldü, bu da herhangi bir trendin tersine dönmesinin muhtemelen fiyat hareketini de yansıtacağını gösteriyor.

İkinci olarak, Göreceli Güç Endeksi veya RSI benzer bir grafik sundu. Düşüş farkının olmaması, satın alma baskısındaki herhangi bir iyileşmenin doğrudan bir fiyat artışına işaret edeceği gerçeğini doğruladı.

Bitcoin SV dönüş aralığı

Bitcoin SV uzun vadeli Fiyat Analizi: 31 Ağustos

Kaynak: TradingView’de BSV / USD

Bitcoin SV’nin 1 saatlik grafiğinden yapılabilecek en açıklayıcı gözlem, trendin geçiş cebinde sürekli olarak BSV’ye sahip olmasıdır. Menzil bir süredir BSV’nin “hapisten kaçma” kartı olarak kaldı ve her büyük yükselme ve düşüş arabuluculuğu buradan gerçekleşti. 28 Ağustos’ta kripto varlığı cebe düştüğünde, yukarıdaki ani düzeltme kripto varlığını oyunda tuttu.

Şimdi, BSV’nin çizelgelerde başka bir olumlu hareketi sürdürmesine izin verebilecek bir cep üstü pozisyonu kapatmak için çaba gösterildi. Bu nedenle, 200 dolarlık güçlü dirence rağmen, yakında aşılması muhtemeldir.

Karar

Bitcoin SV için haftada 200 doların altında kolay bir kırılma beklenebilir. Bununla birlikte, herhangi bir amortisman, varlığı anında düşürecektir.