Bitcoin SV Uzun Vadeli Fiyat Analizi: 21 Ağustos

27 Temmuz, Bitcoin SV’nin en son 200 $ ‘ın altında bir pozisyon yayınladığı zamandı ve Ağustos ayının büyük bir kısmı, oldukça değişken olmasına rağmen, pozitif kabul edilebilir. Endüstride yaygın olduğu için dalgalanma suçlanamaz, ancak son birkaç gün içinde Bitcoin SV nihayet piyasanın yanlış tarafına geçmiş gibi görünüyor.

İçerik Başlıkları gizle

Bitcoin SV 1 günlük grafik

Bitcoin SV uzun vadeli Fiyat Analizi 21 Ağustos

Kaynak: Ticaret Görünümünde BSV / USD

Yukarıdaki analizde gösterildiği gibi, Bitcoin SV ilk iki haftanın çoğunda 217 doların üzerinde güçlü bir pozisyon sürdürdü, ancak daha sonra belirsiz bir geri çekilme kısa bir süre için onu 197 dolara düşürdü. Hızlı bir iyileşme oldu, ancak o zamandan beri varlık, çekirdek desteğe doğru kademeli olarak 200-197 dolar düştü.

Grafiklerde gösterilen azalan bir üçgenle, Bitcoin SV için 197 doların altına başka bir düşüş görülmesi an meselesi gibi görünüyor, ancak bu makaleyi yazarken, 200 Hareketli Ortalama güçlü bir destek görevi görüyor. Şu anda yaklaşık 208 $ değerinde bir BSV ile, modelden bir kırılma muhtemelen güçlü bir düşüş hissini gösterecektir.

Bitcoin SV 4 saatlik grafik

1598034630 748 Bitcoin SV uzun vadeli Fiyat Analizi 21 Ağustos

Kaynak: Ticaret Görünümünde BSV / USD

4 saatlik grafikte düşüş eğilimi açık. 200-MA, daha uzun zaman diliminde destek görevi görse de, hareketli ortalama yukarıdaki grafikte güçlü bir direnç sunuyor. Tek tip bir düşüş trendi takip ederken, Fibonacci geri çekilme çizgileri 214 $, 200 $ ve 186 $ ‘da güçlü fiyat noktaları gösterdi.

Varlık başka bir yükseliş eğilimi yakalayabilirse, yeniden test muhtemelen nihai geri çekilmeden önce fiyatını 214 dolara yükseltecektir. Bunun olmaması, muhtemelen BSV’nin önümüzdeki birkaç gün içinde 400 $ ‘lık desteğe güvendiğine tanık olacak ve düşüş ivmesi, madeni parayı Temmuz ayının sonundan bu yana yeni bir düşük seviyeye zorlayacak.

Göreceli Güç Endeksi veya RSI’yi yansıtan fiyat hareketiyle, kısa vadede iyi bir sinyal, ancak BSV’nin yükseliş rallisi şimdi ivme kaybediyor.