Bitcoin SV uzun vadeli Fiyat Analizi: 18 Eylül

Sorumluluk Reddi: Aşağıdaki fiyat tahmini, yazarın görüşüne göre yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

Bitcoin SV pazarı şu anda Bitcoin’e bağlı. Bitcoin şu anda 10.900 doların üzerinde pozisyonunu korurken, BSV 165 dolarlık dirence yakın kaldı. Bununla birlikte, hem Bitcoin hem de Bitcoin SV için zaman tükeniyor ve kırılma ikincisi için oldukça önemli olacak.

Bitcoin SV 6 saatlik grafik

Kaynak: Ticaret Görünümünde BSV / USD

Daha önce açıklandığı gibi, Bitcoin SV, son 72 saat içinde son derece küçük bir fiyat hareketi gördü ve varlık şu anda simetrik bir üçgen oluşumu sergiliyor. Simetrik bir üçgen, yükseliş ve düşüş eğilimi arasında 50-50 olasılık bildirirken, grafikler üzerindeki tüm işaretler bir düzeltmeye işaret ediyor. Göreceli Güç Endeksi veya RSI, satıcılar yüksek basınç göstermeye devam ettikçe neredeyse nötr bir konumda duruyor.

Müthiş Osilatör veya AO, basın zamanında yükseliş ivmesi tamamen azaldığı için benzer bir muamma önerdi. Düşüş momentumunda da bir artış görülmedi, bu nedenle eğilim benzer bir yavaş evrede 48 saat daha uzayabilir. 50 Hareketli Ortalama güçlü bir genel direnç görevi görürken, Bitcoin SV için yükseliş eğilimi şansı düşmeye devam ediyor.

Bitcoin SV 1 günlük grafik

Kaynak: Ticaret Görünümünde BSV / USD

BSV’nin 1 günlük grafiği düşüş eğilimini biraz netleştirdi. Son birkaç gündeki durgunluk grafiklerde açıkça görülüyor, ancak şimdi azalan bir üçgenin oluşumu anlaşmayı işaret ediyor. Bitcoin SV, Bitcoin tekrar yükselmedikçe 165 doların üzerindeki bir pozisyonu kapatamayabilir, ancak tüm işaretler şu anda düşüşe işaret ediyor. Patlama, fiyat testi anında 150 $ ‘lık destekle önümüzdeki hafta da gerçekleşebilir. Daha fazla düzeltme 136 dolara düşmesine neden olabilir.

Stokastik RSI ayrıca düşüş baskısının nihayet tekrar yükseldiğini belirtti. Sinyal hattı RSI hattı ile çok az geçiş gösterdiğinden, eğilim her an radikal bir çöküşe doğru kayacaktır.