Bitcoin SV Uzun Vadeli Fiyat Analizi: 08 Ağu

Yasal uyarı: Aşağıdaki fiyat tahmini, Bitcoin SV’nin yaklaşan düşüş eğilimini tahmin ediyor.

Geçen hafta, Bitcoin SV’nin patlama modelini tahmin etmek giderek daha zor hale geldi. BTC çatallı kripto para birimi, Bitcoin’e bağımlılık açısından sıcak ve soğuk görünüyor, ancak 217 doların üzerindeki son kırılma, BTC-korelasyonunun altını çizen güce işaret etmiş olabilir. Basın zamanında, Bitcoin SV’nin değeri 4,4 milyar dolar olan 238 dolardı.

Bitcoin SV uzun vadeli inceleme

1 günlük grafik

Bitcoin SV uzun vadeli Fiyat Analizi 07 Ağu

Kaynak: Ticaret Görünümünde BSV / USD

Yazın çoğu için 217 dolarlık direnci geçemeyen Bitcoin SV, nihayet 1 Ağustos’ta bu aralığın üzerine çıktı. Varlık, 3 Ağustos’ta yukarıda belirtilen direncin üzerinde bir pozisyon tutmayı başardı, ancak BSV’nin tekrar 217 doların altına düştüğünde BSV’nin direncinin devreye gireceği görülüyor.

1 günlük grafiğe göre, hızlı geri dönüş, açıkça güçlü bir yükseliş işareti olan yeni 200 Hareketli Ortalama tarafından desteklendi. Bununla birlikte, Bitcoin SV için eğilim, yılın başından bu yana büyük ölçüde tahmin edilemez. Piyasadaki meşruiyetini iddia etmeye çalışan savunucularla birlikte, nihayet Bitcoin ile yüzeye çıkan kesin bir korelasyon faktörü var. Geçtiğimiz gün, Bitcoin 11.500 $ ‘lık temel direnci aşan tek büyük varlıktı ve Bitcoin SV, endüstrinin geri kalanından farklı olarak davayı takip etti.

Artan bir kama paterni şimdi resmi resmederken, düşüş eğilimi önümüzdeki hafta mantıklı bir dönüş olacak, ancak ticaret aralığı BTC çatallı varlık için belirsiz bir faktör olmaya devam ediyor. Ticaret hacmindeki düşüş de şu anda meydana gelen zayıf yükseliş trendini güçlendiriyor.

Bitcoin SV’nin 4 saatlik grafiği bunu doğruluyor.

1596863535 526 Bitcoin SV uzun vadeli Fiyat Analizi 07 Ağustos

Kaynak: Ticaret Görünümünde BSV / USD

Varlığın yükselen kama paterni grafiklerde fark edilmiyor ve yukarıdaki tabloya göre gelecek hafta için grafiklerde kesinlikle bir kırılma var. İşlem hacmindeki istikrarlı düşüş, Bitcoin ile de tesadüfen meydana gelen düşüş sapmasının açık bir göstergesidir.

Bu nedenle, BSV’nin BTC ile ilgili olmadığına dair herhangi bir şüphe yavaş yavaş kayboluyor ve er ya da geç tüccarlar Bitcoin SV için bir satış noktası bulabilecekler. Önümüzdeki hafta, varlık 249 dolarlık direnci yeniden test etmek için birinci sınıf görünüyor ve çok az yardımla, direncin de üzerine çıkabilir.

Bununla birlikte, görünür mitingi destekleyen zincir içi vakıflar her geçen gün zayıfladığından, BSV için bir düşüş kaçınılmazdır.

Sonuç

Bitcoin SV büyük olasılıkla önümüzdeki hafta 249 ila 217 dolar aralığında seyredecek.

Yatırım Tavsiyesi Değil!

Beğenebileceğiniz İçerik

madeni para etiketi heyecanFacebook, Telegram ve Instagram’dan da takip edebilirsiniz.