Bitcoin SV, Tezos, Cosmos Fiyat Analizi: 26 Ağustos

Bitcoin 11.100 dolara bir düşüş daha kaydetti ve Bitcoin madenciliği zorluğu% 3.6 arttı. Altcoin piyasasının çoğu Bitcoin’i kırmızı bölgeye kadar takip etti ve düşüş trendinin devam ettiğini gördü.

Bitcoin SV, Tezos, Cosmos Fiyat Analizi: 26 Ağustos

Kaynak: Coinstats

Bitcoin SV ve Tezos daha düşük seviyeler belirledi ve desteği test edebilir. ATOM, Bitcoin’in düşüşünden önce kazanç sağlıyordu ve yükselmeye devam etmesi muhtemel görünüyordu.

İçerik Başlıkları gizle

Bitcoin SV [BSV]

Bitcoin SV, Tezos, Cosmos Fiyat Analizi: 26 Ağustos

Kaynak: TradingView’de BSV / USD

Bitcoin SV, 3,5 milyar dolarlık piyasa değeri ile 8. sırada yer alarak ilk 10 kripto para birimi arasında yer almaya devam etti. Basın zamanında 193 dolardan işlem görüyordu ve 190 dolarlık bölge önemli olabilirdi.

BSV, sarı trend çizgisiyle gösterildiği gibi Haziran sonundan itibaren yükseliş trendindeydi. Daha kısa olan beyaz trend çizgisi, son birkaç gündür düşüş trendi gösterdi.

Yönsel Hareket Endeksi -DMI (pembe) + DMI’dan (mavi) önemli ölçüde daha yüksek, ADX (sarı) 20’nin üzerinde güçlü bir eğilim gösterdi. Bu durumda aşağı doğru.

180 dolarlık destek satış baskısını taşımazsa, fiyat 150 dolarlık bölgede destek bulabilir.

Tezos [XTZ]

Bitcoin SV, Tezos, Cosmos Fiyat Analizi: 26 Ağustos

Kaynak: TradingView’de XTZ / USD

2,5 milyar dolarlık piyasa değeriyle Tezos, CoinMarketCap’te 13. sırada yer aldı. Tezos, 4,47 dolara ulaştığından bu yana düşüş yaşadı. Daha yüksek bir artış yapamadı ve bir düşüş trendi gösterdi, sürekli olarak daha düşük yüksekler ve daha düşük dipler oluşturdu.

20 SMA (beyaz), listelerde 50 SMA’nın (sarı) altındaydı. Parabolik SAR, kısa vadeli düşüş eğilimini güçlendiren bir satış sinyali verdi.

Geçtiğimiz birkaç gün içinde işlem hacmi düştü ve XTZ desteği 3,6 dolara yaklaşarak baskı anında 3,28 dolara yaklaştı. Bir sonraki XTZ hareketinin yönünü ölçmek için, yukarı veya aşağı fiyat kırılmasının ortalamanın üzerindeki ticaret aktivitesi ile doğrulanması gerekir.

Evren [ATOM]

Bitcoin SV, Tezos, Cosmos Fiyat Analizi: 26 Ağustos

Kaynak: TradingView’de ATOM / USD

ATOM, birçok büyük altcoin ve Bitcoin fiyatlarındaki düşüşe rağmen, Ağustos ayında elde ettiği büyük kazançları elinde tutmayı başardı. Chaikin Money Flow, basın anında alıcı ilgisinin varlığını gösteren +0.05 değerini gösterdi.

ATOM daha yüksek ralli yapabilir ve 8.5 $ ve 9 $ ‘dan başka bir girişimde bulunabilir. ATOM 7.7 $ desteğinin altına düşerse, ATOM’un bir konsolidasyon aşamasına veya hatta düşüş eğilimine başlaması mümkündür.