Bitcoin SV, Stellar, VeChain Fiyat Analizi: 17 Eylül

Bitcoin’in yanı sıra, tüm büyük altcoinler son 24 saat içinde ciddi düzeltmelerden geçiyordu ve değer kaybı bundan sonra daha da kötüye gitti. Bitcoin, son 24 saat içinde fiyatını yüzde 1,6’nın üzerinde artırdı ve şu anda 10,871 dolardan işlem görüyor.

Kaynak: CoinStats

Bitcoin SV, Stellar ve VeChain gibi şirketler de son birkaç saat içinde düşüş yaşadı ve bundan sonra ayılarla birlikte hareket etti.

İçerik Başlıkları gizle

Bitcoin SV [BSV]

Kaynak: Ticaret Görünümünde BSV / USD

Bitcoin SV’nin fiyatı 200 doların altına düştüğünden beri kötüleşiyor. Varlık manevra yapmaya çalışıyor ancak satış baskısı BSV için yoğun. Basım sırasında, madeni para, daha fazla düşüş hareketi öneren azalan bir üçgen modelini temsil ediyordu.

Bitcoin SV, baskı anında 3.01 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahipti ve önceki gün 1.11 milyar dolarlık tutarlı bir işlem hacmine sahipti. 50 Hareketli Ortalama, 1 saatlik grafikte genel direnç olarak kaldı.

Göreceli Güç Endeksi veya RSI, grafiklerde artan satış baskısının göstergesiydi ve Chaikin Para Akışı veya CMF, grafiklerde sermaye girişlerinin artan sermaye çıkışları ile düşmeye başladığını öne sürdü.

Yıldız [XLM]

Kaynak: Ticaret Görünümünde XLM / USD

Şimdi geçen gün Stellar listelerde yüzde 2,58 düştü, ancak son birkaç saat içinde XLM geri dönüş yapmaya çalışıyor gibi görünüyor. 17. sıradaki kripto varlığı 50 Hareketli Ortalamanın üzerine çıkmaya çalışıyor, ancak şu anda bu pek olası görünmüyor. Grafikte 1.62 milyar dolarlık piyasa değeri ile XLM’nin son günkü işlem hacmi 178 milyon dolar ile son derece düşüktü.

XLM’nin Bollinger Bantları, basın zamanında daha yüksek volatilite önerdi, ancak bantlar, önümüzdeki birkaç saat içinde azalmış bir volatilite dönemine işaret ederek, basın zamanında birleşiyor gibiydi. Bununla birlikte, Chaikin Money Flow veya CMF, sermaye girişlerinin grafiklerde yükselmeye devam ettiğini ve sermaye çıkışlarının bir adım önünde olduğunu öne sürdü.

VeChain [VET]

Kaynak: Ticaret Görünümünde VET / USD

Son olarak VeChain, 796 milyon dolarlık piyasa değeriyle etiketlenen pazarda yüzde 3,59 düştü. VeChain, token düşüş ivmesi altında boğulmaya devam ederken listelerde 26. sırada yer aldı. Basın zamanında, fiyat 0.0122 $ ‘a düşerken, piyasa değeri 146 milyon $’ lık işlem hacmi ile 796 milyon $ ‘da kaldı.

Piyasa Göstergeleri de birlikte düştü. MACD çizgisi, güçlü düşüş baskısını gösteren sinyal çizgisinin altında kalırken, Parabolik SAR noktalı çizgisi şamdan çubuklarının üzerinde kaldı. Bollinger Bantları, sürekli dalgalanma olduğunu düşündüren birbirine paralel göründü.