Bitcoin SV, Monero, BAT Fiyat Analizi: 5 Ağustos

Bitcoin SV, Monero ve BAT token muadilleri 1 Ağustos’taki değer kaybından sonra yana doğru hareket etmeye devam etti. Konsolidasyon aşaması 48 saati aştığında, bir sonraki kopuşun yükseliş veya düşüş eğilimi göstereceği beklentisi harika görünüyor. Yukarıda bahsedilen altcoinler, son 24 saat içinde farklı bir bakış açısına sahip ve BAT token BSV ve Monero’nun karşılaştığı düşüşün aksine bir artışa tanık oldu.

İçerik Başlıkları gizle

Bitcoin SV [BSV]

Bitcoin SV Monero BAT Fiyat Analizi 5 Ağustos

Kaynak: Ticaret Görünümünde BSV / USD

1 saatlik grafiğe göre Bitcoin SV, son düşüşündeki kayıplarını telafi etmedi ve varlık şu anda büyük düşüşün düşük aralığına yakın işlem görüyor. Basın zamanında BSV’nin 226 dolar olduğu 218 dolarlık bir destek hattı gözlemlendi.

Piyasa göstergeleri, 50’lik bir endeks gösteren Göreceli Güç Endeksi veya RSI değeri ile varlık için nötr / düşüş gösterdi. Alım ve satış baskısı arasındaki tarafsızlığa rağmen, şamdanlarda noktalı çizgiler görüldüğü için Parabolik SAR düşüş eğilimi gösterdi. Bollinger Bantları, volatilite döneminin azaldığını düşündüren yakınlaşıyor gibi görünüyordu. Bitcoin SV, yayınlandığı tarihte 4,18 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahipti.

Para birimi [XMR]

1596623975 156 Bitcoin SV Monero BAT Fiyat Analizi 5 Ağustos

Kaynak: Ticaret Görünümünde XMR / USD

15. sırada Monero, geçen gün yüzde 0,74’lük küçük bir düşüşle daha az yıkıcıydı. Ticaret hacmi 81 milyon ile endüstri standartlarının altında kaldı, ancak varlığın piyasa değeri 1.545 milyar dolardı. Monero, 85 $ ile 100 $ arasında kalan 87 $ değerindeydi.

Piyasa Göstergeleri de oldukça bölünmüş durumda ve Chaikin Para Akışı veya CMF, sermaye girişlerinin ve çıkışlarının basın zamanında birbirini etkisiz hale getirdiğini gösteriyor. Göreceli Güç Endeksi tarafından önerilen grafiklerde artan satın alma baskısıyla Bollinger Bantları, gizlilik avantajı için daha düşük bir volatilite dönemi göstermeye devam etti.

Geçen ayın başlarında, IRS’nin muhtemelen geçerliliğini ve yasal perspektiflerini iyileştirmek için Monero, Zcash vb. Gibi gizlilik belirteçlerini anonimleştirmeye çalıştığı bildirildi.

Basic Attention Token [BAT]

1596623975 287 Bitcoin SV Monero BAT Fiyat Analizi 5 Ağustos

Kaynak: Ticaret Görünümünde BAT / USD

Son olarak BAT tokenleri, şaşırtıcı bir şekilde, 385 milyon dolarlık piyasa değerine 131 milyon dolarlık iyi bir ticaret hacmi eşlik ettiğinden, geçen gün yüzde 2,55’lik bir artış gördü. BAT puan sıralamasında 34. sırada yer almaya devam etti.

Şimdi, fiyat segmentinde olumlu olmasına rağmen, göstergeler düşüş eğilimine işaret ediyor. MACD baskı anında yükseliş eğilimi göstermesine rağmen, düşüş eğiliminin düştüğünü gösteren kırmızı çizginin yakınında kaldı. Müthiş Osilatör, düşüş momentumunun arttığını gösteren kırmızı bir mum görüntüsünü de resmetti.

Bununla birlikte, Bollinger Bantları birbirine paralel kaldı, bu da oynaklığın gelecekte çok az değişebileceği anlamına geliyordu.

Beğenebileceğiniz İçerik

madeni para etiketi heyecanFacebook, Telegram ve Instagram’dan da takip edebilirsiniz.