Bitcoin SV, Monero, BAT Fiyat Analizi: 23 Eylül

Bitcoin Dominance, 61.66’ya yükseldi ve önümüzdeki haftalarda 64’e yükselebilir ve basın sırasında dünyanın en büyük kripto para birimi 10.436 dolardan işlem görüyor.

Kaynak: CoinStats

Bitcoin SV gibi altcoinler, bir destek seviyesinden sıçraması beklenebilecek, ancak yakın vadede aynı seviyenin altına düşme olasılığı daha yüksek olan altcoinlerdir. Monero yükseliş trendinin sona erdiğini ve bir destek seviyesini kaybedebileceğini gösterirken, BAT kısa vadede kararsızlık gösterdi, ancak muhtemelen düşüş trendine dönecek.

Bitcoin SV [BSV]

Bitcoin SV, Monero, BAT Fiyat Analizi: 23 Eylül

Kaynak: TradingView’de BSV / USDT

Bitcoin SV, Ağustos ayının başındaki 260 dolarlık yüksek seviyelerden bu yana düşüş eğiliminde. Daha düşük zirveler kaydetmeye devam etti ve 151 dolarlık destek seviyesinin hemen üzerinde işlem görüyordu.

MACD sıfır çizgisinin altındaydı ve son zamanlarda yükseliş eğilimi oluşturdu. Bu mutlaka bir satın alma sinyali değildir, ancak küçültme yapılabilir. Fiyatı kısaltmaya çalışmadan önce düşüş eğilimini beklemek daha güvenli olacaktır.

Daha uzun vadeli bir analiz, 136 dolarlık bir hedef gösterdi ve yazı yazılırken henüz ihlal edilmemiş bir düşüş modelinin oluşumunu gösterdi.

Öte yandan Craig Wright, Wright’a 1,1 milyon BTC’nin üzerinde dava açan Ira Kleiman’ın açtığı davaya son yanıtta özet bir karar talep etti. Hakim talebi reddetti. Bu, denemenin Ocak 2021’de devam edeceği anlamına geliyor.

Para birimi [XMR]

Bitcoin SV, Monero, BAT Fiyat Analizi: 23 Eylül

Kaynak: TradingView’de XMR / USD

XMR yükselen kanalın altına düştü, 87 doları destekledi ve başka bir satış baskısı dalgasıyla karşılaşmadan önce kanalı yeniden test etmek için sıçradı. Mum çubuklarındaki uzun 94 dolarlık fitiller, satıcıların fiyatı kanalın altına itme ve boğaları yenme gücünü gösteriyor.

Stokastik RSI aşırı alım koşullarını gösterdi ve 87 $ ‘lık desteğin muhtemel olduğunu belirtti. Bu sonuç, yükselen bir kanalın dezavantajına bir kırılmanın, trendde bir değişiklik olduğunu gösterme olasılığı olduğu gerçeğine de dayanmaktadır.

Basic Attention Token [BAT]

Bitcoin SV, Monero, BAT Fiyat Analizi: 23 Eylül

Kaynak: TradingView’de BAT / USD

Sarı okla gösterilen alanda, mum çubuğu fitilleri piyasadaki istikrarsızlığı gösterir. Fiyatı yükseltmeye çalışan boğalar, ayıların sert direnişiyle karşı karşıya kalırken, ayılar boğaları yenemedi.

Bu artış aynı zamanda düşük işlem hacminde de meydana geldi, bu da gelecek işlem seanslarında ayıların hala zorlanabileceği anlamına geliyor.

Aroon Göstergesi, geçmişte Aroon Yukarı (turuncu) çizgisinin üzerinde kalan Aroon Aşağı (mavi) ile baskın bir düşüş trendi gösterdi. BAT, önümüzdeki birkaç işlem seansında küçük kazançlar görebilir.

Bununla birlikte, önümüzdeki günlerde ayıların galip gelmesi ve fiyatı 0,2 dolardan desteklemeye zorlaması kuvvetle muhtemel.