Bitcoin SV, MKR, Ethereum Klasik Fiyat Analizi »Coin Otağ

Ethereum, Cryptocurrency için uzun vadeli görünüm için yükselen bir gelişme olan 500 $ bölgesi etrafında güçlü bir talep bölgesi oluşturuyor gibi görünüyordu. Aslında, ETH son birkaç gündür istikrarlı bir şekilde yükseliyor.Bu, Altcoin piyasasının bir kısmı için yükselişe dönüşebilir. Yine de, bu Coin’lerin bazıları, tek tek alındığında kısa vadeli bir düşüş görünümüne sahipti.

Bitcoin SV bir ayı bayrağı oluştururken, Maker ve Ethereum Classic, son kazançları ile işlem hacmi arasında bir fark gördü.

Bitcoin SV [BSV]

Bitcoin SV, Maker, Ethereum Classic Fiyat Analizi: 29 Kasım

Kaynak: TradingView’de BSV / USDT

BSV, Model bayrağını temsil eden yükselen kanal ile bir ayı bayrağı oluşturuyordu ve düşen ticaret hacminin arkasında oluşuyordu.

172 dolar seviyesi, son aylarda güçlü bir direnç olarak hareket etti ve BSV, Eylül ayı başlarında kaybettiği seviyeden bu yana seviyeyi desteğe dönüştürmeye çalışıyor.

Kısa vadeli momentum yükseldi ve madeni para, daha düşük bir zaman diliminde bir dizi yüksek düşükler oluşturdu. Bir işlem seansı önümüzdeki günlerde 177 doların üzerinde kapanırsa, Ayı bayrağı geçersiz hale gelecektir.

Güçlü hacmin arkasındaki olumsuz yönde bir kırılma, BSV’nin 150 dolara düştüğünü görecek.

MKR Madeni Para

Bitcoin SV, Maker, Ethereum Classic Fiyat Analizi: 29 Kasım

Kaynak: TradingView’de MKR / USDT

MKR, Kasım ayının daha iyi bir kısmı için 555 ila 500 dolar arasında değişti ve piyasadaki ayıların hemen direnişiyle karşı karşıya kalırken 650 dolara dokunmak için kısa bir ara verdi.

Momentum MKR için nötrdü ve RSI 50’de kaldı. 20 SMA (beyaz), bir önceki haftanın dalgalanmasından beklenebileceği gibi hızla 50 SMA’nın (sarı) altına düştü.

MKR’nin 555 $ ‘a kadar çıkması mümkündür, ancak MKR’nin son haftalarda olduğu gibi 550 ila 500 $ arasında değişme olasılığı daha yüksektir.

Ethereum Classıc [ETC]

Bitcoin SV, Maker, Ethereum Classic Fiyat Analizi: 29 Kasım

Kaynak: TradingView’de ETC / USDT

Fibonacci Retracement seviyeleri, Fiyat için olası destek yerlerini gösterdi. ETC% 61,8 geri çekilme seviyesine düştü ve hatta 5,59 dolarlık destek seviyesine düştü.

O zamandan beri, Fiyat düşen hacmin gerisinde kuzeye doğru hareket etti. Hacim 16 Kasım öncesindeki birikim aşamasından daha büyükken, Hacim önceki haftanın hacimlerinden düşmüştür.

Bu nedenle, MACD sıfırın altında bir yükseliş geçişi oluştururken, 6.42 $ ‘lık direnç seviyesi ve 6.5 $’ lık% 38.2 geri çekilme seviyesi, ETC’nin ilerlemesine güçlü bir direnç sunabilir ve önümüzdeki günlerde 5.74 $ ‘a çekebilir.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 18.483.11 $ ‘dan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!