Bitcoin SV Kısa Vadeli Fiyat Analizi: 11 Ağustos

Yasal uyarı: Aşağıdaki analizin bulguları bugün gerçekleşmelidir. İncelemeler dünün verilerine dayanıyordu.

İçerik Başlıkları gizle

Bitcoin SV İncelemesi

Her şeye rağmen, Bitcoin SV, 1 Ağustos’ta 250 $ ‘a ulaştığı için grafiklerde büyük bir değer kaybını önlemeyi başardı. Kripto varlık konsolidasyonunu son 24 saat içinde 218 $’ dan 230 $ ‘a kadar sürdürdü ve trendin olup olmadığı belli değil. aşağıdaki, önümüzdeki hafta içinde yukarıda veya aşağıda kırılacaktır. Bitcoin’in değeri son 24 saat içinde artarken aynı duygu BSV tarafından paylaşıldı. Ancak, yakında ufuktaki popüler Bitcoin fork parası için kısa vadeli bir yeniden test ufukta olabilir.

Bitcoin SV 1 saatlik grafik

Bitcoin SV kısa vadeli Fiyat Analizi 10 Ağustos

Kaynak: Ticaret Görünümünde BSV / USD

Şimdi, önceki haftanın yükselen takoz modelinden beklendiği gibi, Bitcoin SV’nin fiyat hareketi, grafiklerde düşüş eğilimi kaydettikten sonra son üç gün içinde azalan bir kanala geçti. Yükselen kama modelinin çıkış fiyatı onu 218 dolara düşmeye zorlamadı, ancak 9 Ağustos’ta yeniden test etmek oldukça yakındı.

Yazma sırasında, azalan kanala uygun olarak, BSV’nin 230 $ ‘a doğru yumuşak bir artış yapmadan önce 226 $’ lık baskı zamanı konumundan tekrar düşme olasılığı vardı.

Dahası, VPVR, Kontrol Noktasının Yerleştirilmesinin 230 Dolar olarak güçlü bir şekilde altını çizdi ve bu özel direncin üzerindeki herhangi bir ihlalin pek olası olmayacağını ima etti.

1597124911508 Bitcoin SV kısa vadeli Fiyat Analizi 10 Ağustos

Kaynak: Ticaret Görünümünde BSV / USD

Temel piyasa göstergeleri üzerine yapılan bir gözlem, alıcılar yeniden teste yönelik rallinin sorumluluğunu üstlenmeden önce satış baskısının göstergeyi muhtemelen 44,81’e düşürdüğünü gösterdi. Ayrıca, MACD basın sırasında yükselişteydi, ancak kırmızı çizgi trendin tersine dönmesi için yaklaşıyordu.

Bitcoin SV 4 saatlik grafik

1597124911 718 Bitcoin SV kısa vadeli Fiyat Analizi 10 Ağustos

Kaynak: Ticaret Görünümünde BSV / USD

Şimdi, Bitcoin SV için 4 saatlik grafik, trendin şeffaflığını vurguladı ve 7 Ağustos’taki kırılmadan bu yana BSV’nin düşüş trendine uyduğunu gösterdi. Kripto varlığı düşüş trendinin altında kalırsa, 218 $ ‘a düşüş görülmelidir. önümüzdeki 24 saat.

Daha önce açıklandığı gibi, 2 Ağustos’taki çöküşten bu yana 218-230 ABD Doları arasındaki işlem aralığı ağırlıklı olarak mevcut olduğundan, hemen yeniden test 230 $ ‘da kaldı.

Sonuç

Bitcoin SV, desteği bugün ve önümüzdeki 24 saat içinde kısa vadede 218 $ ‘dan yeniden test edebilir ve yazı yazılırken yaklaşık 222 $’ dan işlem görebilir.

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİL

Beğenebileceğiniz İçerik

madeni para etiketi heyecanFacebook, Telegram ve Instagram’dan da takip edebilirsiniz.