Bitcoin SV Fiyat Analizi – BSV’de yüksek potansiyel kazanç beklentileri! »Coin Otağ

Bitcoin SV, yakın zamanda 25 Kasım’da görülene oldukça benzer bir düşüş gördü ve BSV de benzer bir destek seviyesi gördü. Birçok altcoin kargaşa içindeyken, bazıları yükseliyor ve iyi gidiyor gibi görünüyor. Yazarken BSV onlardan biri değildi, ama yakında olabilir.

Söz konusu düşüş, desteğinden dolayı umut vericiydi. Bu nedenle, BSV, baskı zamanında kısa vadeli bir yükseliş trendi kaydetti, o zaman buradan bir sıçrama beklenebilir.

Bitcoin SV 4 saatlik grafik

Kaynak: TradingView’de BSVUSD

Ekteki tabloya göre söz konusu düşüş son 3+ günde% 22,71 oldu. Düşüş, Price’ın desteği 150.5 dolar olarak test etmesine neden oldu, bu da 25 Kasım’daki çöküşü tutan desteğin aynısıydı. Dolayısıyla, bu sefer benzer bir olay dönüşü beklenebilir.

Nedeni

150.5 dolarlık destek seviyesinin yanı sıra, RSI göstergesi de son düşüşün bir sonucu olarak aşırı satım bölgesinde bulunuyordu. Dahası, OBV göstergesi büyük bir düşüş göstermedi, bu da fiyat düşüşünün abartıldığını gösteren bir bulgu. Dahası, MACD göstergesi Sıfır çizgisinin derinliklerinde düşüş eğilimi gösteriyordu.

RSI ve MACD düşüş sinyalleri verirken, bu bir tersine dönüşün gerçekleştiğini görebileceğimiz bir nokta. 25 Kasım’daki çöküş sırasında bile aynı göstergeler düşüş sinyalleri verdi, ancak buna rağmen fiyat geri döndü. Destekte 150.5 $ ‘lık bir kırılma görürsek, bir sonraki destek seviyesi 143.2 $ olacak, önceki destekten yaklaşık% 5 daha düşük.

Ancak, bu senaryo mümkün olsa da çalışmayabilir.

Dikkat edilecek seviyeler

Giriş: 153,534 $
Stop-Zarar: 142.035 $
Kar Al: 198,933 ABD doları
Ödül Riski: 3.95

Girişin neredeyse% 7,5 altında stop-loss ile Düşüş senaryosu da dikkate alınabilir, bu nedenle bu uzun, varsa kısa vadeli düşüş eğilimi de dahil olmak üzere güvenli bir oyun olacaktır.

Bu uzun pozisyonun başarısız olmasının tek yolu, Bitcoin’in fiyatının aniden düşmesidir.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!