Bitcoin SV Fiyat Analizi – Anahtar Destek ve Dirençler! »Coin Otağ

Bitcoin SV’nin fiyatı,% -3 ile +% 3 arasında değişen 4 saatlik şamdanlarla düşük volatilite bölgesinde kaldı. Trend devam ederken BSV de yükselmeye devam etti. Ufukta% 5’lik bir artışla BSV, Bitcoin SV’yi fiyat listelerinde% 20 ila% 25 artırarak kritik bir direnç seviyesine ulaşmış gibi görünüyordu.

Bitcoin SV 4 saatlik grafik

Basın zamanında BSV, boyun çizgisine yakın bir fiyat için yuvarlak bir tabanın içini kullandı. Bu boyun çizgisinin ihlali ve başarılı bir şekilde yeniden test edilmesi, fiyatı grafiklerde daha yükseğe çıkaracaktır. Bununla birlikte, boyun çizgisine kadar, BSV hızlı bir% 5 kafa derisi için güvenli görünüyordu. Boyun çizgisinin 222 $ ‘lık bir kırılması, sonraki% 20 ila% 25 artış için gerekli olan yükseliş teyidi.

RSI göstergesi, fiyatın artması için daha fazla yer olduğunu göstererek boyun çizgisine geçişi doğruladı.

Ayrıca, OBV göstergesi hacim eksikliğine dikkat çekti, bu nedenle fiyatın uçucu olmamasının ve + / -% 3 4 saatlik mumlarla sıkışmasının nedeni bu olabilir.

Son olarak, Stokastik RSI aşırı alım bölgesinde idi ve bu da BSV için hızlı bir geri dönüşün mümkün olduğunu gösteriyor. Bu durumda, BSV fiyatının yuvarlatılmış alt eğriye ulaşmasını bekleyebiliriz. Bu eğrinin ihlali olası bir senaryo gibi görünüyordu ve bu olursa, BSV’nin 11 Ocak’tan beri güçlü bir destek seviyesi olan eğimli trend çizgisini test etmesini bekleyebiliriz.

Sonuç

Kısa ve orta vadede boyun çizgisinin üzerinde bir artış, en azından SuperTrend göstergesi ihlal edilene kadar olası değildi. Bu nedenle, yuvarlatılmış dip modelinde bir geri tepme olasılığı daha yüksekti. Geri tepme, yükselen bir kanalın oluşumuna katkıda bulunacak ve bu kanalın da yükselme eğilimi var. Kısa vadeli düşüş dışında BSV,% 20 ila% 25 artışa hazır görünüyordu.

Bununla birlikte, yalnızca SuperTrend ve Neckline seviyelerinin 220 ila 225 $ arasında başarılı bir şekilde aşılması durumunda mümkündür. Alternatif olarak, 182 $ ‘ın altına düşme, yukarıda belirtilen yükseliş senaryosunu geçersiz kılacaktır.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!