Bitcoin SV Fiyat Analizi – Anahtar Destek ve Dirençler! »Coin Otağ

Bitcoin ve kripto para piyasasının geri kalanı son birkaç gündür yükselişte. Bitcoin 40.000 $ ‘ı aşarken listelerde Bitcoin SV’leri [BSV] Destek seviyesinden 187,39 dolara dönmeden önce fiyat yükselen bir kanaldan düştü. Dijital varlık yazım sırasında 192.44 dolardan işlem görüyordu ve kripto’nun fiyat performansı daha fazla konsolidasyona işaret ediyordu.

Bitcoin SV bir saatlik grafik

Bitcoin SV’nin fiyat tabloları, yükselen bir kanalın ortasında fiyat artışını vurguladı ve kripto neredeyse iki gün içinde% 10 arttı. Ancak dijital varlığın fiyatı 193 dolarlık direnç seviyesine ulaştığında ani bir satış kaydetti.

187 dolarlık destek seviyesine dokunduğunda fiyat tersine döndü. Fiyatın 193 ile 187 dolar arasında hareket etmeye devam etme olasılığı vardı.

Muhakeme

Fiyat ölçeğinde yükselen dijital varlığın değeri ile oynaklık arttı. Bununla birlikte, kripto para biriminin düşen fiyatı ışığında, bantlar yavaşça yaklaştıkça oynaklığın azaldığı görüldü. Bu arada, düşen fiyat nedeniyle piyasanın yükselişi ayılar tarafından ele geçirildi.

Dahası, Signal hattı fiyat mumlarının üzerine çıktı, ancak 50 hareketli ortalama hala fiyat çubuklarının altında kaldı. Boşluk, fiyattaki büyük değişikliği vurguladı ve fiyat desteği kırarsa hareketli ortalama onu destekleyebilir. Kripto varlığı dengeye yakın kalırsa, fiyatın konsolidasyonu devam edebilir.

Göreceli Güç Endeksi zirve yaptı ve BSV’nin fiyat zirveleri olarak kullanıcılar tarafından aşırı satın alındığını gösterdi. Bununla birlikte, düzeltmeler kripto varlığını alım ve satım baskılarının eşitlendiği denge bölgesine geri itti. Yazma sırasında BSV, denge bölgesine yakın bir pozisyon sürdürdü.

Sonuç

Bitcoin SV’nin fiyatı son zamanlarda yükselen bir kanaldan çıktı. Kripto para biriminin fiyatı, 193 $ ile 187 $ arasında bir konsolidasyon aşaması görebilir ve aynısı desteğinin üzerinde işlem yapmaya devam edebilir.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!