Bitcoin SV, EOS, Algorand Fiyat Analizi: 8 Kasım

Geçtiğimiz birkaç gün, Bitcoin’in 15.000 doları aşan fiyat artışıyla tetiklenen çoğu kripto para birimi için artan fiyat hareketi gördü. Bu pozitif fiyat ivmesi, Bitcoin SV, EOS ve Algorand gibi önemli altcoinler için iyi çalıştı. Son 48 saat içinde coins Algorand gibi grafiklerde yüzde 27’ye kadar yükselirken, BSV ve EOS sırasıyla yüzde 15 ve yüzde 8 artış kaydetti.

Bitcoin SV [BSV]

Kaynak: BSV / USD, TradingView

Bitcoin SV artık piyasa değerine göre ilk 10 kripto para biriminin bir parçası olmasa da, son birkaç gün fiyatında oldukça belirgin bir artış gördü. 5 Kasım’dan bu yana, madeni paranın fiyatı yüzde 15,2’lik bir artış gördü ve mevcut işlem fiyatını 171 dolara getirdi. Basın zamanında, BSV 3,1 milyar dolarlık bir piyasa değeri ve 691 milyon dolarlık bir ticaret hacmi kaydetti.

Fiyat yukarı yönlü bir yörüngede devam ederse, yakında 175 dolar seviyesinde dirençle karşılaşması muhtemeldir. Bununla birlikte, 166 dolar ve 158 dolarlık temel destekler de var.

Madeni paranın MACD göstergesi, sinyal hattı MACD çizgisinin altında kaldığı için güçlü bir yükseliş hissi gösteriyor. EMA şeritleri madeni paranın mevcut işlem fiyatının altına düştü ve fiyatı yüksek tutmaya yardımcı olabilir.

EOS

Kaynak: EOS / USD, TradingView

BSV’nin fiyat hareketine benzer şekilde, EOS son 2 günde yüzde 8’in üzerinde değer kazandı. Madeni paranın şu anda işlem fiyatı 2,5 dolar ve piyasa değeri 2,4 milyar dolar. Fiyat yükseliş eğilimine devam edecekse, bir sonraki kilit direnç seviyesi 2,7 dolar. Bir trendin tersine dönmesi durumunda, madeni para 2,4 ve 2,2 dolarlık desteklere yatırılabilir.

Bollinger Bantları, madeni para fiyatındaki oynaklığın devam ettiğini gösteren önemli ölçüde genişledi. MACD göstergesi yükseliş eğilimi gösterdi ve tersine dönme olasılığı düşük.

Algorand [ALGO]

Kaynak: ALGO / USD, TradingView

Algorand, üç altcoin arasında en yüksek kazancı elde etti. Geçtiğimiz birkaç gün içinde, madeni para işlem fiyatını yüzde 26’nın üzerinde artırdı ve şu anda 0,28 dolardan işlem görüyor. Bununla birlikte, yükselişin devam etmesi durumunda madeni para için iki kilit direnç noktası var. 0,32 dolar ile 0,36 dolar arasındaki direnç seviyesinin madeni paranın yukarı doğru gidişatı üzerinde baskı oluşturması muhtemel.

RSI göstergesi ve MACD göstergesi güçlü bir yükseliş hissi gösteriyor. RSI şu anda aşırı alım bölgesinde yer alırken, MACD yükseliş eğiliminde.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!